Вчителі області стали слухачами Школи фахового зростання

Вчителі з різних куточків Полтавської області стали слухачами Школи фахового зростання. Заняття влаштували на базі інституту післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського. Це, кажуть у закладі, своєрідна підготовка до майбутніх етапів конкурсу «Вчитель року». Яким досвідом ділилися минулорічні учасники цього змагання серед педагогів з «новачками» – знають наші кореспонденти.

Анатолій Лебедь викладає англійську вже майже 30 років. У 2012-ому він став переможцем обласного етапу конкурсу «Вчитель року». Тоді, каже, найважчим для нього стало випробування відкритим уроком.

/Анатолій Лебедь, вчитель англійської мови Миргородської спеціалізованої школи №5
Я пам'ятаю, у мене напередодні, перед уроком, було всього 15 хвилин поспілкуватися і познайомитися з дітками, де я буду проводити урок, оскільки показати майстер-клас, презентувати свій досвід – ти до цього готуєшся завчасно, а от дати відкритий урок з дітками, які тебе вперше бачать, бачать чоловіка, високого, з вусами, тому 15 хвилин, я вважаю, цього було не досить/

Цього дня Анатолій Іванович готовий ділитися власним досвідом участі у цьому конкурсі зі своїми колегами. Зокрема, має що розказати про застосування інформаційних технологій на уроках з англійської мови.

/Анатолій Лебедь, вчитель англійської мови Миргородської спеціалізованої школи №5
Вчитель з англійської мови повинен вміти сам створювати інформаційні технології. Ми можемо це прочитати в Інтернеті, і самі скористатися всіма тими напрацюваннями, які є в інших вчителів, не тільки в Україні, а й за кордоном, в тих же США, Великій Британії, Австралії/

Школа фахового зростання – це форма роботи із вчителями, які прагнуть досягти більшого у своїй професії. Вона є підготовчим етапом до конкурсу «Вчитель року».

/Марина Кирилюк, проректор з науково-методичної роботи ПОІППО ім.М.Остроградського
Ми другий рік проводимо Школу фахового зростання для того, щоб допомогти підготуватися до цього конкурсу. Фактично до нас приїхало 120 учасників, можливо, вони не будуть учасниками конкурсу, але вони виявили бажання відвідати цю школу/

Цього разу вчителі з усієї України будуть обмінюватися досвідом у чотирьох номінаціях: «Історія», «Математика», «Англійська мова» та дисципліна, з якої конкурс відбуватиметься вперше, – «Захист Вітчизни». Участь у цьому змаганні, кажуть педагоги, безумовно корисна для них.

/Світлана Українець, вчитель англійської мови ЗОШ №38
Ми отримуємо інформацію, отримуємо знання для того, щоб особисто зростати, це перш за все, розвиватися як особистість і, звичайно, підвищувати фаховий рівень, і потім ділитися всім цим зі своїми колегами/

Перші відбіркові етапи чекають на вчителів у жовтні-листопаді під час проведення конкурсу на районних та міських рівнях. А от до обласної боротьби за звання кращих у своєму предметі вони долучаться у грудні-січні.

Стрічка новин