З бійцями 16 батальйону тероборони можна познайомитися у торговому центрі «Київ»

З бійцями 16 батальйону тероборони можна познайомитися у торговому центрі «Київ». Там з’явилися фото про чоловіків та їх життя у зоні бойових дій. Виставку зініціювала спільнота афганців. Воїни, зрілі та молоді, гуртуються навколо спільних проблем. 

Сергію Смірнову незабаром – знову на Схід, до цього у складі 16 мотопіхотного батальйону він уже відвоював в АТО близько півроку. Це про нього та його побратимів – фотовиставка на першому поверсі центру «Київ». Чоловіки, які воювали, мають багато про що розповісти людям.

/Сергій Смірнов, майор, начальник штабу 16 окремого мотопіхотного батальйону
По-перше, що потрібно цінувати людське життя. Воно дається один раз, і скороминуще, і важко, коли люди гинуть, як на Донбасі. Друге – 14 жовтня було свято День захисника України, я вважаю, це свято могло б стати відправною точкою консолідації та об'єднання нашого суспільства/

Виставку «Герої поміж нами» зініціювала спільнота афганців Октябрського району. Колишній її голова – один із перших командирів 16 батальйону, спочатку тероборони, згодом – мотопіхотного. Молодих воїнів афганці планують залучити до того, чим займаються самі – патріотичного виховання підростаючого покоління і соціального захисту учасників бойових дій та їх родин.

/Іван Петренко, екс-командир 16 окремого мотопіхотного батальйону
У нас є значний позитивний досвід співпраці з органами місцевої влади, державної влади України по відстоюванню цих питань, тому ми, афганці, не стоїмо осторонь, а разом із нашими бойовими побратимами з АТО хочемо іти пліч-о-пліч/

Виставку приурочили до Дня захисника України. З нагоди свята багатьом воїнам підготували іще подарунки.

Стрічка новин