Квіти, сонце і кращі традиції полтавського натюрморту

Квіти, сонце і кращі традиції полтавського натюрморту. Мама, яка працює, стала художницею і відкрила персональну виставку. Картини Наталії Гуденко демонструються у салоні «Художник». Про неї – наш наступний сюжет.


/Наталія Гуденко, художниця
Півень, це як господар, от він вийшов край села, то його кріп, його квіти, він обходить свою територію.../

Наталія Гуденко захоплювалася малюванням з дитинства. Батьки віддали її до художньої школи, потім – до художнього ліцею в Решетилівці. А от основну спеціальність вона здобула економічну, працювала в торгівлі, зараз – у «Теплоенерго». Три роки тому, каже, відчула, що треба малювати. Купила фарби, пензлі, і почала. За наставника обрала давнього знайомого по Решетилівці Євгена Пілюгіна.

/Євген Пілюгін, Заслужений майстер народної творчості України
Це вже не стільки учениця, скільки самостійний художник, талановита і самовпевнена, я скажу, полтавська, українська художниця і хороший живописець Наталія Гуденко, яка обрала собі тему – тему квіти, тему натюрморт, тему квітуча Полтавщина.../

Добротний живопис, сильна кольорова гама і багато сонця – воно простежується у кожній картині. Учитель каже: Наталія збагнула секрети олійних фарб, як це не важко для жінки. Крім малювання, у неї родина і основна робота. Про Наталію кажуть: своє місце у живописі вона знайшла, і встигла виробити власний стиль і почерк.

/Наталія Гуденко, художниця
Я планую в майбутньому виставки робити в жанрі пейзажу, це буде імпресіонізм і класицизм, інші напрямки жанрові. І по колористиці вони будуть різні/

Її перша виставка триває у виставковій залі «Художник».

/Інна Лосєва, голова творчого товариства «Художник»
Нашій виставковій залі майже 30 років, і дуже приємно відкривати нові імена. Це ми робимо майже кожного року/

Стрічка новин