В обласній бібліотеці свої творчі здобутки презентує вже досвідчена письменниця Ольга Кулага

В обласній бібліотеці свої творчі здобутки презентує вже досвідчена письменниця Ольга Кулага. За життя жінка видала 18 збірок різноманітних творів. Вона зараз вже на пенсії, але все-одно не полишає працювати над створенням нових літературних шедеврів.

Ольга Кулага все життя працювала в бібліотеках на Шишаччині. Поряд з професійною діяльністю займається написанням літературних творів. Тематика різноманітна – історичні, твори для дітей, фантастика. Але основний напрям, розповідає авторка, – це сімейна тема. В той же час пенсіонерка чітко знає, що хоче у своїй творчості донести до сучасної молоді.

/Ольга Кулага, бібліотекар-письменниця
Любов до природи, захист її. В мене є фантастичний твір «Пригоди Сніжани», трьохтомник. Він розрахований на юнацьку тематику. Захист природи, позаземні цивілізації і участь їх у захисті нашої землі/

Нині до обласної бібліотеки Ольга Кулага приїхала, аби презентувати свої твори. Загалом за 50 років літературної діяльності видала вже 18 книг. Переважно – за власний кошт.

/Юлія Крамарєва, зав.відділом соціо-культурної діяльності Полт.обл.бібліотеки ім.І.Котляревського
Можете зрозуміти, коли людина видається своїм коштом, маючи при тому пенсію і зарплату бібліотекаря, наскільки ця людина хотіла писати, самоствердитися як письменниця. Це викликає дуже велику повагу/

Крім написання прози, Ольга Кулага ще пише вірші та займається вишивкою.

Стрічка новин