Подяка за службу: полтавські школярі привезли міліцейським собакам майже 250 кг крупи

Майже два з половиною центнера різних круп зібрали учні 33-ої гімназії для службових собак. Смакоту чотирилапим помічникам міліціонерів, які стежать за порядком на полтавських вулицях, а також виконують завдання у зоні проведення антитерористичної операції, школярі привезли до кінологічного центру.

У кінологічному центрі цього дня гості. До чотирилапих помічників міліціонерів приїхали учні 33-ої гімназії.

/Лілія Телеп, вчитель Полтавської гімназії №33
Хотілося мені сюди привезти дітей, показати, що велика роль залежить від того, який буде порядок, від цих собак. Хочеться подивитися їм в очі, сказати велике спасибі, погладити по цих добрих мордочках, і навіть, ви знаєте, не повертається язик сказати, що ми приїхали у кінологічний центр до собак – це якось грубо, а підходяще слово – наші брати менші/

Не з порожніми руками, а з величезними пакетами школярі прямують до собак. У пакунках – загалом 246 кг круп на будь-який смак.

/Лілія Телеп, вчитель Полтавської гімназії №33
Тут крупи: і пшенична, і вівсяна, тут і кукурудзяна, і гречана, рис є. Пшоняна тут є. Різні крупи є, і манна крупа. Тут, напевно, маленькі «дітки» народжуються/

Таким чином, кажуть учні, хотіли віддячити службовим псам за їхню нелегку роботу.

/Бліци
- Вони допомагають людям, вони допомагають іншим собакам, вони допомагають звірям. Якісь собаки вливають в іншу собаку свою кров, інші – шукають вбивцю.
- Собаки вистежують різні погані речі, бомби, пістолети.
- Кінологічний центр навчає собак, як знаходити зброю, вогнепальну зброю, гранати, бомби, міни/

Від співробітників кінологічного для дітей – екскурсія. Після цього демонструють малечі частину того, що вміють їхні чотирилапі підопічні.

Своїх господарів собаки розуміють і за командами голосом, і за жестами. Результат такого дресування привів школярів у захват.

Крістіна Брігіда

 

 

Стрічка новин