Святкування Дня українського козацтва продовжили на Браїлках

Святкування Дня українського козацтва продовжили на Браїлках. На вихідних там варили кашу, смажили шашлик, розважали дітвору та...мріяли про покращення життя в мікрорайоні. Бачили усе наші Олена Ляшенко та Євген Чорний.

Свято продовжується – коли день вихідний та погода сприяє, біля одного з магазинів на Браїлках пахне кашею та шашликом. Місцеві кажуть: святкують останнє осіннє тепло, дні українського козацтва та просто вихідний.

/Тут завжди так весело, гарно/

Хто старший – сидить за чашкою чаю чи кави, або ж грає у шахи. Хто менший – бере участь у конкурсах і отримує смачні подарунки.

/Соки, цукерки, дуже нам подобається, і ми хочемо, щоб у нас такі свята були частіше/

На цій невеличкій площі поблизу магазину браїлчани відпочивають часто, і не тільки, коли свято. Більше ніде, кажуть. А тут – світло навіть у темну пору, бо є ліхтарі, зручні лави, молодий парк та завжди чисто.

/Галина Галявська, пенсіонерка
Оцей майданчик зручний, увечері з дітками сюди приходять, і мужчини у кафе сидять. У нас тут ніде дуже погуляти/

/Мене звати Катя, я учусь в 19 школі, на Мотелі/

Щоранку Катя долає чималу відстань до найближчої зупинки. Транспорт тут не ходить, про нього поки що тільки мріють – і малі, і дорослі.

/Я б хотіла, щоб тут була зупинка, їздили автобуси, тролейбуси/

/Галина Галявська, пенсіонерка
Поки виїдеш із цих Браїлок, із апендициту, дуже важко. Якщо зранку люди їдуть на роботу, то довго стоять/

/Микола Зуй, комерційний директор мережі магазинів «Наш хуторок»
Велике прохання до органів місцевої влади, яких виберуть наші жителі мікрорайону, щоб у нашому мікрорайоні Гожулянський, де побудовано 15 нових будинків, щоб тут було побудоване нове транспортне сполучення, хоча б автобусне. Про це мріють усі мешканці, про це мріємо всі ми, і готові вкладати свої кошти. І наше місто стане ще кращим, містом без околиць/

Стрічка новин