У Полтаві нераціонально використовуються кошти для ремонту доріг

У Полтаві нераціонально використовуються кошти для ремонту доріг, переконаний громадський діяч Сергій Чередніченко. За його спостереженнями, щойно закінчується ремонт проїжджої частини – майже одразу комунальні служби розпочинають лагодити міські мережі. Відповідно, через це нещодавно оновлене асфальтне покриття знову потребує ремонту.

Не встигли новий асфальт покласти, як його знову знімають. Користі від ремонту проїжджої частини деяких вулиць – нуль, каже Сергій Чередніченко. Байка про лебедя, рака та щуку – якраз про те, що нині відбувається у місті з реконструкцією доріг та ремонтом мереж комунальними службами. Від того, що міська влада не узгоджує своїх дій із ними, говорить громадський діяч, маємо такий результат.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
В нормальному місті нормальний міський голова перед тим, як щось робити, щоб ремонтувати, він збирає дорадчу координаційну нараду, де ці всі питання обговорюються з комунальними підприємствами, розробляються плани ремонту, узгоджується це з планом ремонтів комунальних підприємств, і тоді вцілому ми будемо мати картину таку, що все відбувається синхронно/

Синхронності у Полтаві поки що, говорить Сергій Чередніченко, не спостерігається. Незручності від цього мешканці міста відчувають щодня дорогою на роботу чи навчання.

/Бліц
Негативно ставлюся, тому що це ж потрібно, щоб служби комунальні узгоджували все/

Комунальників Сергій Чередніченко не звинувачує. Каже: ремонтувати міські комунікації, звичайно, потрібно. А от скоординувати з ними свої дії, продовжує громадський діяч, міській владі заважають важливіші справи.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
Звичайна ситуація для міста Полтави, коли міський голова замість того, щоб займатися містом Полтавою, маючи команду своїх заступників, начальників управлінь, все таке інше – вони займаються агітацією своєї політичної партії «Совість України», а ми, звичайні люди, які проживають у місті, повинні страждати від всіх цих політичних баталій/

Проте вже після 25 жовтня, переконаний Сергій Чередніченко, життя розставить всі крапки над «І».

Стрічка новин