У Полтаві відкрили обласний центр допомоги учасникам АТО

У Полтаві відкрили обласний центр допомоги учасникам АТО. Його фахівці сприятимуть у вирішенні проблем демобілізованих та членів їх сімей. В першу чергу мова йде про родини загиблих, військовополонених і тих, хто пропав безвісти.

«Працюватимемо з усіма демобілізованими, а не лише з тими, хто має посвідчення учасника АТО», – запевняє керівник центру допомоги АТОвцям Валерій Довженко. Він сам був у складі 92-ї моторизованої бригади, отримав поранення, проходив реабілітацію у Литві, нині ж готовий допомагати тим, хто бачив пекло війни на власні очі.

/Валерій Довженко, керівник Центру допомоги учасникам АТО Полтавської області
- Все зробимо, необхідні інструменти для цьго у нас є.
- Якими ресурсами ви оперуєте?
- Ресурсами влади, якщо влада йде з нами на контакт і має бажання допомогти, то ми це зробимо. Якщо влада не хоче, то будемо вирішувати через Адміністрацію Президента/

Центр розмістився у 121-му кабінеті обласної державної адміністрації. Аналогічних установ, розповідає Валерій Довженко, в області відкрилося багато, зокрема, в Миргороді, Лубнах, Гадячі, Комсомольську та Кременчуці. Їхні фахівці самі телефонуватимуть до атовців, щоб дізнатися про їхні проблеми і запропонувати допомогу.

/Валерій Довженко, керівник Центру допомоги учасникам АТО Полтавської області
Це реабілітація, соціальний захист і земельні питання. Це дуже-дуже болюче питання, сьогодні будемо його вирішувати разом з громадськими організаціями і Держкомземом, я вже ознайомлений, представлений там/

Фахівці центру співпрацюють зі спеціалістами Департаменту праці та соціального захисту населення, управління сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації і, звичайно ж, з військкоматом.

Стрічка новин