На Театральній площі пройшов показ військової техніки

Рівно рік тому Петро Порошенко з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності нашої країни, а також військових традицій і звитяг українського народу закріпив це свято на державному рівні. Як відзначали його у нашому місті – дивіться у наступному сюжеті.

У день Покрови Пресвятої Богородиці та козацтва в нашій державі вперше відзначається і День захисника.

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради
Це свято необхідне для того, щоб, перш за все, засвідчити повагу до тих людей, які носять погони і захищають Батьківщину. Кожен українець, кожен чоловік, який є на території України, має уміти це робити/

Одним з таких є Михайло Гринь. Сьогодні колекція його відзнак поповнилася. Тепер він має і медаль «За вірність народу України». Говорить, отримав її за виконання своїх безпосередніх обов'язків.

/Михайло Гринь, нагороджений
Зразковою службою, виконанням наказів, дисципліною і вірністю присязі/

Привітати чоловіків Полтавщини приїхав і полковник Юлій Мамчур, відомий на всю країну своїми подвигами в Криму. Він зауважив, що упродовж 20 років відошення до силових структур було негідним. Та агресія з боку Росії допомогла змінити ситуацію.

/Юлій Мамчур, полковник
Упродовж 1,5 року ми фактично з нуля відбудували сектор безпеки України, відновили Збройні сили, формуються нові військові частини, підрозділи, і тому це свято не лише Збройних сил. Це свято всих патріотів України: волонтерів, лікарів, добровольців/

Частину Театральної площі зайняла військова техніка, яку у прямому сенсі цього слова «обліпили» діти. Є тут і та, яка нещодавно повернулася із зони проведення антитерористичної операції.

/Сергій Кобець
Самсон. Англійська машина. Призначена для розгону демонстрантів. В зоні АТО виконує завдання санітарної машини - вивозе поранених/

Окрім цього, полтавці мали змогу помилуватися маршем захисників усіх підрозділів нашої області та насолодитися святковим концертом.

Стрічка новин