У Полтаві батьків навчали правильно виховувати дітей

Фахівці Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти навчали батьків правильно виховувати дітей. У рамках форуму з ними працювали психологи, фахівці у галузі педіатрії, теоретики і практики. Завдяки роботі цих спеціалістів батьки мали можливість поглянути на свої методи виховання з іншого боку.

В обласному інституті післядипломної педагогічної освіти полтавці, які давно залишили стіни навчальних закладів і виховують власних дітей, побували у ролі слухачів, більше того – учнів.

/Катерина Муліка, завідуюча центром практичної психології і соціальної роботи ПОІППО ім.М.Остроградського
У нас була вправа, коли ми говорили: поставити дитину на коліна, на гречку – це погано, чи добре? Думки людей розділились: одні сказали, що це може бути метод виховання, бо їх самих так виховували, а інші сказали, що це однозначно насилля, тому ми обговорили і обдумали, які наслідки/

Подібні ситуації обговорювали у рамках обласного форуму батьківської громадськості. З дорослою аудиторією працювали психологи, медики, методисти інституту. Навіть скептично налаштовані слухачі зізналися: почули багато цікавої інформації від тренерів.

/Володимир Микитенко, учасник форуму
Як педагог я зрозумів головне: з посмішкою потрібно приходити на урок, і це найбільший позитив уроку і всього на світі/

/Тетяна, учасниця форуму
Діти менше слухають нас, а більше дивляться, що ми робимо, і наслідують, тому ми як батьки повинні бути прикладом/

Заключна частина форуму включала презентацію роботи секцій: батьки озвучували свої пропозиції щодо вирішення проблем, пов'язаних із вихованням у сім'ї, навчанням у школі, проведенням ЗНО та запровадженням інклюзивної освіти.

Стрічка новин