Полтаву відвідала київська письменниця Міла Іванцова

Полтаву відвідала відома київська письменниця Міла Іванцова. Разом зі своєю донькою Галиною, яка робить перші кроки у літературі, авторка зустрілася із прихильниками своєї творчості, поділилася секретами народження сюжетів власних романів. Що спонукає писати та як вдається знаходити підхід до різних категорій читачів, Міла та Галина Іванцови розповіли в ексклюзивному інтерв'ю нашим кореспондентам.

Усміхнені, відкриті до спілкування, з позитивною енергетикою мати і донька Іванцови у Полтаві знайомлять читачів зі своєю творчістю.

/Галина Панюта, завідуюча бібліотекою-філіалом №4
Талановиті, цікаві, легкі в спілкуванні, найголовніше – це щирість, щирість від українських письменників. Скільки їх в нас вже було, і завжди це щире спілкування з читачами, і читачі відповідають їм щирістю/

Такі зустрічі, кажуть письменниці, для них завжди ковток свіжого повітря, адже їм важливо відчувати зворотній зв'язок із читачем.

/ІНТЕРШУМ
Галина Іванцова розповідає читачам: «Таке якесь відчуття, трошки дивне, трошки нервове, ти хвилюєшся, коли людина читає книжку, і каже: «Я тобі сьогодні напишу відгук, те, як я цю книжку сприймаю», і ти сидиш, чекаєш, що тобі там напишуть. І так цікаво бачити це з різного ракурсу, бо, звичайно, ти це написав, тобі це найрідніше, своє, найкраще, і так хочеться, щоб воно всім сподобалося. Хоча ти розумієш, що об'єктивно, не може всім подобатися. Всі люди різні»/

Утім досвідчена письменниця Міла Іванцова знає секрет, як знаходити ключики до найпотаємніших душ читачів. Її романи, говорить, користуються популярністю серед людей різного віку.

/Міла Іванцова, київська письменниця
Читають від школярів такого «ніжного віку» до стареньких бабусь. Моя найстарша читачка має зараз 91 рік – це моя колишня сусідка. Вона всі романи перечитала, навіть з олівцем робила помітки свої. І читають моєї доньки подруги, і їхні молодші брати і сестри, і їхні мами. Я дуже ціную, коли читають чоловіки. Мені цікаві їхні відгуки. Чоловіки мають читати романи для того, щоб краще розуміти жінок/

Шість романів від Іванцової старшої та один – від молодшої. Цього року Галина дебютувала на Форумі видавців у Львові зі своєю книгою «Поверни мене в Японію». Остання, до речі, також принесла молодій письменниці відзнаку літературного конкурсу «Коронація слова» у категорії «Найкращий міжнародний роман». Щодо письменницької праці Міла Іванцова давала доньці кілька важливих порад.

/Міла Іванцова, київська письменниця
Треба бути чесним з собою. Треба бути чесним перед своїм читачем. І треба любити свого читача, і любити своїх героїв/

Епізоди, сюжети для книг, говорить пані Міла, з'являються у подорожах, прогулянках містами. Не виключено, що Полтава також може потрапити в один із її наступних романів.

Стрічка новин