У місті визначили найшвидший автомобіль


У місті визначили найшвидший автомобіль. Цими вихідними відбувся кубок Полтави з гонок на прискорення. У чотирьох класах змагалися майже 40 автівок. Цим заходом гонщики завершили сезон драг-рейсінгу-2015. Спостерігала за дійством і наша знімальна група.

Дим з-під колес, вигуки глядачів та гучна музика. Так масштабно полтавські гонщики відзначали закриття цьогорічного сезону драг рейсінгу. Любителі швидкості та адреналіну зібралися на взлітній смузі в Решетилівці. Позмагатися на Полтавщину приїхали і гості з Прилук, Дніпропетроваська, Кіровограда.

Організатор гонок - «Racing Club Poltava». За сезон відбувається близько 5 подібних змагань. Гонки проходять у 4-х класах, залежно від об'єму циліндрів двигуна.

/Дмитро Кустуров, організатор гонок
За об'ємами вони розподіляються. Тобто 1,6, до 2 літрів, від 2 до 3,5 і анлім - найвищий клас. Тобто 4 перших місця, 4 других, 4 третіх/

Дмитро Білогубцев приїхав позмагатися на «Субару WRX STI». Розповідає: у нього автомобіль лімітованої версії. Основний конкурент - автівки японського виробника.

/Дмитро Білогубцев, учасник гонок
Два конкуренти: «Субару» та «Мітсубісі». Вічні конкуренти. Хтось віддає перевагу одному, хтось іншому. Я вибрав цей автомобіль. Для мене він з певною харизмою і зі своєю душею/

Змагання з гонок на прискорення в Решетилівці проходять на 201 метр. Хоча в ідеалі мають бути на 402. Через відсутність нормальної смуги, змушені їздити там, де є можливість. І часто не на зовсім ідеальному покриттю.

Дехто з глядачів сумнівався у потужності турбованих автівок і власноруч намагався їх підштовхнути.

Протягом 5-ти годин, до самого вечора, визначали кращих.

Одним із призерів став Олег Крикотенко. Він ось на своїй «вісімці» здобув два дипломи. Розповідає: його авто має свою родзинку.

/Олег Крикотенко, учасник гонок
З вигляду звичайна машина. Зроблений двигун, коробка, ходова. Все підібрано по передаточним числам. Всі їдуть двома-трьома передачами, а я їду чотирма. Прискорення. так краще/

Переможці отримали призи від партнерів та спонсорів заходу - автомийки та автомагазину. Плюс цього разу гощиків фінансово підтримало управління молоді і спорту облдержадміністрації.

Стрічка новин