Плюс один: в Полтаві стало більше на одну академію

Плюс один. В Полтаві стало більше на одну академію. Цими вихідними відбулося відкриття «Хіп-хоп академії». Тут можуть навчатися діти від 3-х років. Привітати молодь та організаторів нової школи сучасних танців завітали представники команди «Об'єднання «САМОПОМІЧ».

До початку офіційного відкриття та візиту гостей вихованці «Хіп-хоп академії» проводять розминку. Попереду – відповідальна місія – показати, що вони вже вміють.

Ініціаторами відкриття школи сучасних танців стало троє чоловіків. Це спільний проект для Євгена Дудника, Тимура Тураєва та Андріана Литовченка. Відтак підтримати цю ініціативу, в тому числі – і свого однодумця із «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Андріана Литовченка, прийшли колеги.

/Антон Фалтинський, голова Полт.обл.організації Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»
Нам приємно, що такі люди є в нашій команді, і ми точно їх шукали. Зараз ми разом з Андріаном будемо підтримувати цей проект надалі для того, щоб діти мали можливість цим займатися, і будемо намагатися й інші клуби та академії підтримувати/

Академія має широкий спектр напрямків. Тут навчають різних танцювальних стилей: хіп-хоп чи брейкданс, а також діджеїнг та графіті-мистецтво.

/Тимур Тураєв, співорганізатор «Хіп-хоп академії», тренер
Також ми проводимо різноманітні семінари, майстер-класи, щоб навчати дітей найкращому. У нас діти займаються від трьох років, це молодша група (з 3-х до 5 років) і трішки старші/

Знайомтеся: це Нікітос. Він один із найменших хіп-хоперів, які завітали на відкриття академії. Але вже працює спільно в команді зі старшими.

Для «Об’єднання «САМОПОМІЧ», зазначає Антон Фалтинський, так як і для цих починаючих танцівників, команда має бути основним фактором у спільній роботі.

/Антон Фалтинський, голова Полт.обл.організації Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»
Чи є у нас в пріоритеті допомога дітям, які мають себе знайти? Так, воно є. Тому що у нас є досвід в різних видах спорту. Підтримувати дітей для того, щоб діти займалися активно спортом, бо спорт – це самоорганізація людини/

Набір в групи до «Академії хіп-хопу» відбувається протягом всього року. Пробне заняття можна пройти безкоштовно.

Наступний захід за підтримки «Об’єднання «САМОПОМІЧ» відбудеться 17 жовтня. Чемпіонат Полтавщини з армспорту організовує один з членів команди «САМОПОМОЧІ».

/Антон Фалтинський, голова Полт.обл.організації Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»
У нас є член команди Дмитро Сенчакович, який і організовує це дійство, а ми його підтримуємо. Тобто у нас зібралася команда людей, які готові діяти, і принцип у нас дуже простий: «Візьми, і зроби». Тому ми Дмитра підтримаємо, як сьогодні підтримали Андріана/

Побачити, як займаються вихованці «Хіп-хоп академії», та спробувати власні сили можна по вулиці Раїси Кириченко,1. Неподалік стадіону «Динамо».

Стрічка новин