Пенсіонерів серед ночі будять дзвінками, аби вони йшли забирати аптечки

Пенсіонерів вночі будять дзвінками з пропозицією забрати аптечку у рамках Програми «Здорове місто», ініційованої командою Андрія Матковського. Стареньким говорять, що отримати ліки можна без спеціального запрошення та поза чергою. Чи дійсно можна стати власником аптечки без запрошення і загалом яку процедуру проходять пенсіонери – дізнавалися наші кореспонденти.

Анатолій Андрійович проживає в селищі Червоний Шлях. 11 років він пенсіонер. Життям, говорить, задоволений.

/Анатолій Деменко, пенсіонер
Дуже добре! Не поспішаю на роботу тепер, не думаю, що на роботу треба йти. Працюю, як кажуть, вдома/

У п'ятницю на 13-ту годину чоловік прийшов на презентацію Програми «Здорове місто» від команди Андрія Матковського. Чітко по графіку тут розпочинають реєстрацію пенсіонерів. Але так пощастило далеко не всім. Останнім часом, розповідають фахівці, полтавців почали турбувати з невідомих номерів, представляючись неіснуючими організаціями. Серед ночі людям телефонують і пропонують прийти поза чергою та без спеціального запрошення, щоб забрати аптечку з ліками. Представники команди Андрія Матковського заспокоюють: це провокації недоброзичливців. Не варто вестися на подібні дзвінки і поспішати.

/Оксана Йосипенко, кандидат в депутати міської ради
Не залежно від виборів, кожен пенсіонер Полтави отримає аптечку «Здоров'я». І це програма з оздоровлення міста. Вона не несе за собою ніякої «чорнухи», що Матковський хоче купити голоси. Все це неправда. Кожен пенсіонер може прийти, отримати. Ті, хто так робить, ображають не Матковського, а самих Вас, дорогі пенсіонери, оскільки треба потратити якісь гроші/

А ще простояти в черзі на холоді та поїхати ні з чим додому. Аби цього не сталося, необхідно дочекатися ось такого запрошення, і в зазначену дату та час з'явитися на презентацію Програми «Здорове місто». Тут можна особисто поспілкуватися з Андрієм Матковським та обговорити проблеми Полтави та шляхи їх вирішення. Цю процедуру пройшов і Анатолій Деменко. Вже з ліками чоловік йде додому.

/Анатолій Деменко, пенсіонер
Та яка складність? Дав запрошення, і все. В цьому відношенні гарно організовано. Молодці. Нічого не скажеш/

Цієї ж думки дотримуються й інші пенсіонери.

/Любов Сандига, пенсіонерка
Мені прийшло запрошення. Я прийшла, зайшла. Подала документи, запрошення і мені дали талончик/

Це не перша атака «чорнушників» на Андрія Матковського як кандидата на міського голову. З понеділка полтавцям телефонують невідомі та розповсюджують неправдиву інформацію про Матковського. До слова, один день роботи подібного кол-центру коштує близько сотні тисяч гривень.

Стрічка новин