Мешканці будинку по вулиці Зигіна, 6 незадоволені будівництвом поруч з ними багатоповерхівки

Вони переконані, що новобудова зводиться із порушенням норм. Аби розібратися у ситуації, представники міської влади влаштували громадські слухання. Запросили представників усіх служб, причетних до будівництва. Та обидві конфліктуючі сторони – мешканці і забудовники – так і не дійшли спільної думки.

Суперечки навколо будівництва нового будинку по вулиці Зигіна тягнуться вже досить тривалий час. Мешканці будинку, що знаходиться поруч з новобудовою, незадоволені новим сусідом, мовляв, його проект не відповідає нормам, а точніше, людям не вистачає місця у дворі для відпочинку. До того ж будівництво, стверджують вони, ведеться з порушеннями.

Аби прояснити питання із забудовою, на зустріч до мешканців прийшли представники всіх служб, причетних до будівництва, представники міської влади та замовники проекту. Конструктивної бесіди так і не відбулося, оскільки кожен намагався довести власну правду, аргументи ж опонентів ігнорувалися.

Земельну ділянку, на якій ведеться будівництво, в оренду замовникам віддало ще попереднє керівництво міста. Претензії ж люди висувають нинішнім високопосадовцям.

Заборонити будівництво у міської ради поки що немає жодних підстав, оскільки є затверджений проект, який цілком відповідає нормам. Наголошує на цьому і директор товариства-замовника.

Подало товаристо "Сучасний дім" уже й позови до суду. Після першого слухання третя гілка влади будівництво дозволила продовжувати. Та справа розглядатиметься далі, оскільки мешканці також налаштовані йти до кінця. Головний аргумент: вони не довіряють будівельникам. Говорять, що в пректі намалювали одне, насправді ж можуть документа не дотриматись.

Стрічка новин