Замість ідентифікаційного номера можна використовувати паспорт

Замість ідентифікаційного номера можна використовувати паспорт. Всім звичний код віднедавна можна просто внести в паспорт. За допомогою спеціального штампу робиться позначка, і фізична особа може не пред'являти додаткових документів.

Ідентифікаційний номер відтепер можна внести до паспорта громадянина України. Це визначено статтею 70 Податкового кодексу України. Так, будь-яким органом Державної фіскальної служби на прохання фізичної особи до паспорта можуть бути внесені дані про реєстраційний номер.

/Дар'я Шляхова, головний державний інспектор відділу комунікацій ДПІ у м.Полтава
Досить при собі мати паспорт та копію реєстраційного номера. За законом номер вноситься на прохання громадянина, тому ніяких письмових заяв для цього надавати не потрібно/

Замість облікової картки платника податків, як окремого документа, фізичні особи можуть використовувати дані про реєстраційний номер, внесені до паспорта громадянина України. При наявності ідентифікаційного номеру в паспорті можна відкрити чи закрити рахунок в банку. Це допоможе при оформленні кредиту та в розпізнаванні особи без окремого документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі. Відмітка в паспорт ставиться на сьому, восьму або дев'яту сторінку за допомогою спеціального штампу. За декілька хвилин паспорт з кодом можна забирати. Процедуру необхідно проводити за місцем прописки. Для жителів Полтави - за адресою вулиця Фрунзе, 155.

/Дар'я Шляхова, головний державний інспектор відділу комунікацій ДПІ у м.Полтава
Отримати послугу можна у Центрі обслуговування платників Державної податкової інспекції у м. Полтаві у віконцях №18, 19 та 20/

Стрічка новин