Сьогодні відбулася прес-конференція губернатора Валерія Головка

Очікував запитань про будівництво соціально важливих об'єктів та допомогу учасникам АТО, натомість цікавились особистим життям, відкритістю влади до людей та мітингами під обласною державною адміністрацією: сьогодні відбулася прес-конференція губернатора Полтавщини Валерія Головка. З подробицями – Марина Молька та Сергій Сепітий.

Кілька місяців тому при вході до обласної державної адміністрації з'явилися турнікети, а в крило, де приймальня губернатора, без спеціальної перепустки віднедавна не пройти. Це спровокувало низку запитань до голови обласної державної адміністрації. Валерій Головко пояснив, що таких заходів вжито через неспокійне становище в країні. Влада, запевняє, відкрита до людей.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Призначення посадовців на вакантні посади відбувається через відкриті конкурси, хоча я ці речі можу робити одноосібно своїм розпорядженням, призначаючи людину на ту чи іншу посаду/

У самого губернатора є сумніви у ефективності роботи керівників районних адміністрацій. Щоб з'ясувати, наскільки відповідально вони ставляться до виконання своїх обов'язків, врахують такі фактори, як залучення інвестицій, створення робочих місць, рівень надання різноманітних послуг населенню.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Процес публічної «порки» розпочатий, це не просто покарання когось, щоб дати живу кров суспільству, а це буде фахова оцінка діяльності кожного голови адміністрації/

З-поміж тем, які цікавили ЗМІ, – робота «Держгеокадастру» та махінації з землею. Її, як зазначалося, часто віддають фермерам без згоди людей.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Перший крок, який буде протидіяти корупції із земельними оборудками, – це приєднання реєстру Держгеокадастру до єдиного реєстру, це те, що сьогодні стосується ініціатив Уряду про відкритість та спроможність тих чи інших міністерств/

В першу чергу, зауважив Валерій Головко, це потрібно, щоб інформація була у відкритому доступі і люди могли отримати її через Інтернет.

Стрічка новин