Сергій Чередніченко вважає: ремонтом доріг у Полтаві займається некомпетентна команда

Громадський діяч Сергій Чередніченко вважає: ремонтом доріг у Полтаві займається некомпетентна команда. Він певен: сезон укладання асфальту закінчується, а величезний шмат роботи залишається незробленим. Цієї ночі температура повітря у Полтаві взагалі знизилася до 3 градусів. У таких умовах якісного покриття проїжджої частини досягнути вкрай важко. Чому – дивіться у наступному сюжеті.

Комсомольська, Маршала Бірюзова, Шолом-Алейхема, Курчатова – вулиці, які мер Полтави Олександр Мамай неодноразово обіцяв капітально відремонтувати. Однак станом на початок жовтня цього року ці дороги ще не встелили новим покриттям.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
Вулицю Великотирнівську міський голова і депутати від «Совісті України» ремонтували рівно 2 місяці. Тепер у мене виникає питання. Скільки ми будемо ремонтувати вулицю Маршала Бірюзова, яка за своїми об'ємами у два рази більша за Великотирнівську. Знову ж таки, зрізаний асфальт напередодні холодів, у середині жовтня. Це говорить про те, що ми катастрофічно не вкладаємося в графік ремонту полтавських доріг/

А там, де він ще відбувається, на думку громадського діяча, комунальники уже порушують технологію укладання асфальту. У ніч з середи на четвер температура повітря у Полтаві знизилася до 3 градусів нижче нуля. Та сьогодні з самого ранку на перехресті вулиць Ковпака та Великотирнівської повним ходом йде ремонт дороги.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
По нормам вкладання асфальту відбувається від 10 градусів вище нуля. При вкладанні в мінусову температуру до асфальту потрібно додавати спеціальні речовини, які дуже підвищують вартість асфальту, а також його треба розігрівати до 200 градусів. Звісно, цього всього не проводиться. Тобто, ми з вами знову стаємо свідками неякісного вкладання асфальту/

Особливо воно проявлятиметься поблизу люків та бордюрів. Таким чином, на думку Сергія Чередніченка, Олександр Мамай та «Совість України» в черговий раз доводять полтавцям свою безгосподарність.

Стрічка новин