25 кримінальних проваджень. Правоохоронці ведуть передвиборчу статистику

Про вибори говорили у четвер в обласному управлінні внутрішніх справ. Проміжні підсумки нинішньої кампанії, за підрахунками правоохоронців, – більше 20 відкритих кримінальних проваджень.

/Олег Бех, начальник УМВС України в Полтавській області
Це і підкуп виборців, і питання, пов'язані з тим, що деяким учасникам виборчого процесу не дають можливості виступати перед виборцями. Або заважають з виборчою кампанією: знищують їх рекламну продукцію/

Зокрема, говорить Олег Бех, є скарги на те, що на державних підприємствах виступає лише один кандидат. Це, на думку претендентів, порушує їх права і свободи. Також наразі правоохоронці розслідують факти розклеювання псевдо-запрошень на зустріч із двома кандидатами. А ще з'ясовують імовірність підкупу виборців через роздавання різної допомоги.

/Олег Бех, начальник УМВС України в Полтавській області
Багато людей. Зараз їх встановлюють, з ними спілкуються. Багато з них говорять: «Це моє. Я ні в кого нічого не брав. Віддайте, жодних показів я давати не буду». В основному це люди похилого віку, малозабезпечені. І реагують вони дуже погано на будь-які запитання і діяльність міліції/

Результати виборів Олег Бех обіцяє озвучити після 25 жовтня. Також він запевнив: міліція посилено готується до найгірших сценаріїв. На кожній виборчій дільниці заплановано чергування двох правоохоронців. А в резерві тримають працівників спецпідрозділів.
За два тижні у Полтавській області орієнтовно має голосувати близько 1 мільйона 200 тисяч осіб.

Стрічка новин