Швидкий скутер не допоміг 29-річному чоловікові уникнути правосуддя

Швидкий скутер не допоміг 29-річному чоловікові уникнути правосуддя. Правоохоронці затримали молодика, який підозрюється у 30 крадіжках з автівок полтавців. Звідти зловмисник забирав все, що потрапляло під руку: автомагнітоли, автодинаміки і навіть... мішки з картоплею.  

«Високий чоловік на темному скутері» – такі прикмети зловмисника мали правоохоронці, займаючись розслідуванням крадіжок із автомобілів полтавців. Із липня цього року їх було скоєно близько 30.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ міліції м. Полтава
Під час розслідування даних злочинів працівники міліції встановили, що за місяць до цього з місць позбавлення волі звільнився 29-річний полтавець, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння аналогічних злочинів, і в кримінальних колах мав прізвисько «Скутерист»/

Таке прізвисько він отримав через те, що під час крадіжок завжди пересувався містом на скутері. У пошуках цього зловмисника міліції допомагали громадські формування. Однієї ночі патрулювання дало результат: «Скутериста» помітили та затримали.

/Сергій, член громадського формування «UPC patrol»
Вів себе підозріло. До того, як він виїхав з дому, він був повністю «порожній», а коли його почали «водити» наші хлопці по району, помітили, що у нього з'явилися 2 мішки картоплі, повний рюкзак, набитий речами, і вирішили зупинити його/

Як виявилося, тієї ночі «Скутерист» встиг залізти до п'яти автомобілів.

/затриманий
В основному автівки радянського автопрому. Відкривав банально ножицями. Що забирав? Все, що попадало під руки/

Наразі затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років.

Стрічка новин