У музеї Короленка вихованці студії «Соняшник» презентували пейзажі

Пейзажі з неповторними полтавськими краєвидами у Літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка презентували вихованці студії «Соняшник». Двоє талановитих дівчат Інеса Денисенко та Марія Саричева вперше діляться результатами своєї творчості із полтавцями. Разом зі своїм педагогом Анною Яворською юні художниці представили виставку «Моє натхнення – Україна!».

У Інеси та Марії – дебют. Дівчата вперше презентують свої творчі роботи широкому загалу. Підтримує їх наставниця Анна Яворська. На виставці є і її картини.

/Анна Яворська, педагог Народного художнього колективу студії ОМ «Соняшник»
Ми вирішили у цьому році зробити таку виставку: педагоги разом з дітьми, тобто показати, наскільки наш колектив є великою родиною. Ми всі пам'ятаємо один про одного, завжди один одного підтримуємо, навіть працюємо в більшості разом/

Отак дружньо студія «Соняшник» крокує вже 25 років. Трохи менше ніж половину цього часу разом із нею Інеса Денисенко. На очах своїх педагогів, говорить дівчина, вона виросла.

/Інеса Денисенко, вихованка Народного художнього колективу студії ОМ «Соняшник»
Коли мені було 5 років, мене мама сюди привела. Я тоді не дуже хотіла малювати, але якось сподобалося, і це вже 10 років малюю. Навіть не уявляю свого життя без малювання/

8 років тому до «Соняшника» потрапила і Марія Саричева. Роки навчання для неї, зізнається юна художниця, не минули дарма.

/Марія Саричева, вихованка Народного художнього колективу студії ОМ «Соняшник»
Я дуже багато навчилася, майже всьому. Дуже полюбляю малювати акварелі та графіку/

Різні техніки та різні жанри – на цій виставці дівчата разом зі своїм педагогом продемонстрували усі свої навички. Значну частину експозиції займають роботи із пленерів.

/Анна Яворська, педагог Народного художнього колективу студії ОМ «Соняшник»
Це вид роботи, з яким ми працюємо влітку. Ми виходимо на вулиці міста і працюємо в парках, біля пам'ятників архітектури. Робимо великі картини і ці етюди, які вони напрацювали за літо, увійшли в більшості до цих робіт/

Наприклад, на цих роботах – світанок на полтавських пагорбах. Заради таких пейзажів у вихованців «Соняшника» існує традиція – виходити на майданчик біля Білої Альтанки о 3-ій ночі та малювати схід сонця. Робота на природі, говорять авторки сьогоднішньої виставки, завжди приносить задоволення.

/Інеса Денисенко, вихованка Народного художнього колективу студії ОМ «Соняшник»
Я люблю малювати на природі, щоб бачити натуру перед собою. Виходжу на вулицю, обираю те, що подобається, і малюю/

/Марія Саричева, вихованка Народного художнього колективу студії ОМ «Соняшник»
Спочатку в мене з'являється якась ідея, потім вже я думаю, як краще її зробити, ну і починаю малювати/

На досягнутому дівчата зупинятися не збираються, та вже мають ідеї для своїх наступних картин і мріють про нові виставки.

Стрічка новин