Невдалий жарт: чоловікові, який повідомив про псевдозамінування райвідділу міліції, тепер не до сміху

Полтавські правоохоронці знайшли чоловіка, який наприкінці вересня повідомив про псевдозамінування Київського райвідділу міліції. Свою вину затриманий визнав та звинуватив у цьому вчинку... горілку. Чим же насправді керувався чоловік, набираючи номер райвідділу міліції, – дивіться у наступному сюжеті.

Особою, яка 22 вересня своїм повідомленням про замінування зчинила справжній переполох у Київському райвідділі міліції, виявився 34-річний чоловік – мешканець селища Івонченці. Того дня, говорить затриманий, він багато випив, та вирішив таким чином пожартувати.

/затриманий
Випивав, і по дурості воно щось стукнуло, і сім-карту вставив, потім зателефонував в міліцію, по дурості, «по п'янці». Я не хотів, клянуся!/

За свою нетверезу витівку чоловікові доведеться відповідати перед законом.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ міліції м. Полтава
Після скоєння даного правопорушення було розпочате кримінальне провадження за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України. Це – завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей, знищення або пошкодження об'єктів власності/

Відповідно до санкції даної статті, полтавцю тепер загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років, або штрафу від 850 до 1700 гривень. Окрім цього, зловмисник має компенсувати державі вартість виїзду та роботи на місці події усіх екстренно-рятувальних служб.

Стрічка новин