Діти Полтавщини хочуть жити у якісному та безпечному світі

Діти Полтавщини хочуть жити у якісному та безпечному світі. Як це можна зробити, вони показали на своїх малюнках. Роботи презентували на одноіменному конкурсі, організованому державним підприємством «Полтавастандартметрологія». Які роботи стали кращими, розкажуть мої колеги.

/Кристина Прилипко, учасниця конкурсу
Збирали кришечки на протези воїнам АТО, і я подумала це намалювати. Намалювала кришечки, які збирає дівчинка/

Це – Кристина. Вона – третьокласниця 30-ї школи. Разом з мамою вирішили взяти участь у конкурсі юних художників «Я хочу жити в якісному світі».

/Тетяна Прилипко, мама учасниці
Донька зачепила цим. Ми ж, дорослі, мало коли голову догори підіймаємо, а тут дитина каже: «Мам, а для чого кришечки збирають?». Вони у дворі почали збирати. Думаю: які кришечки? Навіщо? Почала різкість наводити, і побачила у нас на районі пункти прийому. Потім в місті побачила декілька пунктів прийому/

Так і народилася картина. Разом з мамою черпав натхнення і Роман з Комсомольська. Хлопець полюбляє цукерки, відтак, їх і намалював. Точно знає, з чого мають складатися якісні солодощі.

/Роман Безперстов, учасник конкурсу
- Із цукру, меду, сухофруктів, шоколаду
- А що не повинно входити?
- Добавки різні, барвники/

Конкурс від «Полтавастандартметрології» проходить вже вдванадцяте. Цього разу із понад 200 малюнків визначили 33 кращих роботи.

/Руслан Каменєв, заст.ген. директора ДП «Полтавастандартметрологія»
Пікассо колись сказав: «Я можу малювати, як Рафаель, але мені знадобиться все життя, щоб навчитися малювати, як дитина». І те, що ми бачимо сьогодні, це наше життя, наша дійсність, яка побачена незатуманеним поглядом наших дітей/

Переможці поїдуть до столиці представляти Полтавщину на Всеукраїнському етапі конкурсу.

Юлія Іващенко

Стрічка новин