Полтаву відвідав співак, актор, сценарист і кінорежисер Вахтанг Кікабідзе

Цими вихідними полтавці мали можливість зустрітися з живою легендою: до Полтави приїжджав грузинський співак, актор, сценарист і кінорежисер Вахтанг Кікабідзе. Більше години шанувальники творчості Вахтанга Костянтиновича чекали на нього у центрі міста. Марина Молька – далі.

«Мои года – мое богатство», «Где-то там, далеко», «Я жизнь не тороплю», «Чито-Маргарито» – далеко не весь перелік пісень Вахтанга Кікабідзе, які разом з ним співало кілька поколінь українців. Приїзд легендарного грузина до Полтави став справжньою подією. Вахтанга Костянтиновича зустрічали у центрі міста і старі, і малі, але перш за все – земляки.

/Юрій Капанадзе, зустрічає Вахтанга Кікабідзе
Щойно їв з ним хліб-сіль, пообідали разом, він виглядає чудово!/

/Рамаз Заркуа, голова грузинської діаспори Полтавщини
Він приїздив у 1994-му, потім – на початку 2000-х, він завжди підтримував українців, коли війна почалася в Україні, він підтримав Україну у важкий час, і сказав своє вагоме слово: «Україна повинна бути незалежною». У нього є свої позиції в житті, він завжди за правду/

Більше години очікувань, і довгожданий гість прибув. Щоправда, лише на кілька хвилин, тож поспілкуватися з ним журналістам та палким шанувальникам не вдалося. Напружену атмосферу розрядив виступ колективу «Арабески», який виконує грузинські народні танці і навіть побував у Грузії.

/Вероніка Гусак, учасниця колективу «Арабески»
Там люди були незвичайні, вони такі дружелюбні/

Те, що поспілкуватися з Вахтангом Кікабідзе не вдалося, не засмутило більшість шанувальників його таланту. Своєму кумиру полтавці ладні пробачити що завгодно.

/Вікторія Лисенко, чекала зустрічі з Вахтангом Кікабідзе
Ми так довго чекали, і не встигли зрозуміти, що це було, але нам сподобалося/

Стрічка новин