Андрій Матковський привітав вчителів з Днем працівника освіти

У ці дні педагогів України вітають з Днем працівника освіти. 60 педагогічних працівників навчають дітей у Полтавській загальноосвітній школі-інтернаті №2 імені Крупської. Для них учнівський колектив підготував концертну програму, привітали винуватців свята і голова обласної ради Петро Ворона та колишній міський голова Андрій Матковський.

Директор Полтавської загальноосвітньої школи-інтернату №2 імені Крупської Алевтина Ключинська – педагог із більш ніж 30-річним стажем. Сьогодні вона та 60 її колег – у центрі уваги. У навчальному закладі відзначають День вчителя, своїм наставникам учні адресують найтепліші побажання.

/Алевтина Ключинська, директор Полтавської загальноосвітньої школи-інтернату №2 ім.Н.Крупської
До нашої школи потраплюють діти-сироти, у нас їх 24, решта – діти із малозабезпечених, багатодітних сімей, діти матерів-одиначок/

Упродовж кількох десятиліть це була школа для сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, але віднедавна це – загальноосвітній заклад з поглибленим вивченням окремих предметів. Коли був міським головою, пригадує Андрій Матковський, який приїхав привітати вчителів, бував тут частенько. У школі це пам'ятають, тож зустрічають, як доброго товариша.

/Андрій Матковський
Наші вчителі, дорогі діти, вчать нас не тільки читати, писати чи танцювати, а й по життю багато порад дають, вчать відрізняти добро від зла, роблять з нас справжніх людей. Хочу сказати слова вдячності всьому педагогічному колективу, всім працівникам школи/

Привітав учительський колектив і голова обласної ради Петро Ворона, який сам має педагогічну освіту і чималий стаж роботи з дітьми.

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради
Ми сформували таке покоління, яке сьогодні захищає і будує цю країну/

У школі-інтернаті №2 навчається більше 170 дітей, які теж зростають патріотами Батьківщини. Багато в чому – це заслуга вчителів.

Стрічка новин