Справу про корупційне діяння Полтавського міського голови Олександра Мамая суд розглядатиме вже після виборів

Справу про корупційне діяння Полтавського міського голови Олександра Мамая суд розглядатиме вже після виборів. Таке рішення сьогодні у Решетилівці озвучив новий суддя Леонід Беркута, якому передали матеріали справи. Проте почути його не зміг ані сам головний фігурант, ані його представник, адже вони вкотре проігнорували судове засідання.

Судове засідання по справі міського голови Полтави Олександра Мамая знову не відбулося. Причина – незмінна – відсутній обвинувачений. Та цього разу до зали Решетилівського райсуду не з'явився навіть представник мера, тож судді Леоніду Беркуті, його секретарю та прокурору довелося спілкуватися тільки між собою.

/Віталій Голубицький, прокурор прокуратури Решетилівського району
Враховуючи те, що особа, яка підлягає притягненню до адміністративної відповідальності, не з'явилася в судовий процес, а від захисника немає відомостей про щодо повідомлення його про час та місце розгляду справи вважає неможливим провести дане засідання. Необхідно перенести на іншу дату судове засідання/

Таким чином розгляд справи перенесли на 27 жовтня тринадцяту тридцять. Єгор Мкртчян, помічник народного депутата Сергія Капліна, вбачає у діях міського голови навмисне затягування судового процесу. Він каже – іншого пояснення вчинкам Олександра Мамая, крім знущання над законами України, не знає.

/Єгор Мкртчян, помічник народного депутата Сергія Капліна
Факт, что он был замешан в корупционных схемах, остается фактом. Поэтому я считаю, что это проявление неуважения к законам Украины со стороны мэра. Это является плохим примером для людей, особенно – для подростающего поколения/

Жодній простій людині не зійшла б з рук така поведінка, яку дозволяє собі очільник міста, переконаний депутат міської ради Олександр Шамота. Тому, зазначає Олександр Сергійович, цю ситуацію необхідно негайно змінювати.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
Міський голова дозволяє собі без пояснень не з'являтися вже на сорокове засідання. Ганебна, неприпустима практика! Я сподіваюся, що 25 жовтня ми зробимо все для того, щоб у місті Полтава не було такого міського голови, який плює на закон, плює на суд і на судові рішення/

Нагадаємо, судять Мамая за підозру в корупції. Його обвинувачують, що з метою сприяння у реалізації майнових прав та інтересів падчерки Ірини Климко він не повідомив Полтавську міську раду про наявність конфлікту інтересів при розгляді даного питання.

Стрічка новин