Сьогодні пройшов суд у справі екс-начальника ДАІ Полтавщини Петра Блажівського

Сьогодні пройшов суд  у справі екс-начальника ДАІ Полтавщини Петра Блажівського. Його звинувачують в отриманні хабара. Цього разу на засіданні слухали покази двох свідків – колишніх підлеглих полковника. Вони свого часу очолювали районні підрозділи ДАІ.

В Октябрському районному суді продовжується слухання справи щодо отримання хабара колишнім начальником ДАІ області Петром Блажівським. Людей в залі небагато. Початок затримується на півгодини. Цього разу на засідання викликали колишніх підлеглих посадовця – керівників районних підрозділів ДАІ. У прокурорів питання пряме: чи вимагав Петро Блажівський хабарі.

/Олег Олефіров, свідок
- Безпосередньо, щоб Блажівський вимагав, я цього не чув, я чув розмову про керівництво Управління. Прізвища там не вказувалися.
- В чому суть розмови?
- Стояли спілкувалися, ніби з кожного району по 200 доларів треба щомісяця здавати в Управління/

Олег Олефіров відмовився здавати. Так само вчинив і Вадим Осаулко. Розповідає: минулого року до нього в підрозділ приїхав Михайло Костючик, співробітник ДАІ. Він вимагав гроші.

/Вадим Осаулко, свідок
- Скажіть, будь ласка, ця зустріч із Костючиком, де повідомлено, що ви маєте передати кошти, кому ви повинні їх були передати?
- Йому.
- А в подальшому кому?
- Він казав, що ніби-то Петру Іллічу/

Нагадаємо, у грудні 2014 року Петра Блажівського затримали за підозрою у вимаганні хабара. Прокуратура та СБУ знайшли у портфелі близько 20 тисяч доларів. Їх вилучили. Нині ці гроші, запевняють у прокуратурі, знаходяться на зберіганні.

/Віталій Бойко, прокурор
Між прокуратурою Полтавської області та ПриватБанком укладено договір про надання ячейки. Туди, відповідно до договору, прокуратура передає цінності, кошти. Вони зберігаються та здійснюється охорона/

Наступне судове засідання відбудеться 15 жовтня. Розпочнуть слухати свідків сторони захисту. Серед них – родичі Петра Блажівського.

Стрічка новин