Першої неділі жовтня в Україні відзначають День працівників освіти

Першої неділі жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. Полтавських вчителів і викладачів привітав міський голова Олександр Мамай, абсолютно для усіх представників професії цього разу підготували грошові подарунки.

Полтавських освітян традиційно вітають напередодні професійного свята. От і цього разу запросили на урочистості до палацу дозвілля «Листопад» понад 2,5 тисячі педагогів. Серед них – як молоді спеціалісти, так і пенсіонери, які присвятили життя дітям.

/Олександра Бойко, вчитель на пенсії
Я ніколи не шкодувала про те, що стала вчителем, куди б я не пішла, мене всюди впізнають мої діти/

/Оксана Дорогобід, викладач
Обравши цю професію, ми були готові до того, що віддаватимемо силу, знання, сіяти розумне, добре, вічне/

У Полтаві – понад 14 тисяч працівників освіти. Подарунки цього року, говорить Олександр Мамай, підготували для всіх.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Сьогодні всі без виключення працівники освіти отримають преміальні по 600 грн. На це спрямували більше 10 млн.грн. Сьогодні буде гарний концерт, сьогодні ми підготували 5-6 квартир для працівників освіти. За ці 5 років ми виділили більше 40 квартир працівникам освіти/

Отримали 10 квартир за вказаний період і діти, позбавлені батьківського піклування. За цей час, наголосив мер, вдалося зберегти мережу загальноосвітніх закладів, збільшити число дитячих і спортивних майданчиків. Щодо професійного свята – Дня працівників освіти, окрім 600 грн., які отримають всі педагоги, 20 найкращих представників галузі вже одержали премії міського голови на суму 34 тисячі грн. «Вчителі володіють владою, про яку прем'єр-міністри можуть лише мріяти», – зауважив Олександр Федорович, цитуючи Черчіля. Це вони підготували покоління патріотів, які ладні ризикувати життям заради Батьківщини.

Стрічка новин