Не шукайте їжу у сміттєвих баках!

Не шукайте їжу у сміттєвих баках! У Полтаві розклеюють інформаційні листівки із такими закликами. Стосуються вони людей без постійного місця проживання. А ще – небайдужих жителів міста, які мають чим поділитись із безхатченками. Як вже нині, не чекаючи значного похолодання, можна долучитись до вирішення проблеми бездомності –  далі нагадає Інна Безугла.

Для одних – місце, куди зазвичай викидають сміття, а для небагатьох – місце, де можна знайти собі їжу. З поступовим зниженням температур благодійники звертаються до полтавців за допомогою. І пропонують спільно боротися із тим, що люди без місця проживання змушені шукати поживу у сміттєвих баках. На них наклеюють вже знайомі полтавцям наліпки. Таким чином, розповідає адміністратор Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі, суспільству пропонують одразу два варіанти вирішення проблеми.

/Олена Чикурова, адміністратор Центру адаптації БО «Світло надії»
Щоб якомога більше безхатченків дізналися про наші послуги. Про те, що є де переночувати, є де поїсти. Про соціальні послуги. І кожний житель Полтави може зробити свій вклад у вирішення проблем із бездомністю/

Непотрібний одяг, взуття, будь-які продуктти харчування: від консервації до крупи чи картоплі можна принести до Центру Благодійної організації «Світло надії», що по провулку Шевченка,5. Саме там людина, яка опинилася у скрутних життєвих умовах, може переночувати, поїсти, скористатись душем, взяти одяг та отримати медичну допомогу. Ця практика існує у Полтаві з 2011 року, і її результати – красномовніші за будь-які переконання.

/Олена Чикурова, адміністратор Центру адаптації БО «Світло надії»
За увесь час роботи Центру у місті Полтаві не помер жодний безхатченко через обмороження чи низькі температури. Це кращий показник по Україні/

Стрічка новин