Сьогодні 90 років святкує Полтавський район

Сьогодні 90 років святкує Полтавський район. Подія співпала із Міжнародним днем людей похилого віку. Тож на святкування запросили кращих і заслужених механізаторів і доярок, працівників культури та прокурорів – усіх, чиїми руками творилася історія району. Відмічали урочистості концертом, вітальним словом та подарунками. 

Старенькі трудівники Полтавського району, кращі з кращих – у залі будинку культури. Один із голів районної ради – серед запрошених. Його називають живою історією краю, сам про себе він говорить скромно.

/Григорій Маслівець, екс-голова Полтавської районної ради
Ну що про себе сказать? Вже 76 років, а це вже рік повної зрілості, уже не молодий/

День народження району тут поєднали зі святкуваннями Дня людей зрілого віку. Для кращих і заслужених – вітальні слова, концерт та подарунки. Ось такі набори виготовив лісгосп. Полтавський район налічує до півтори сотні населених пунктів. Тут родючі землі, багаті на врожаї на корисні копалини. Є п'ять родовищ із видобутку нафти, газу та конденсату. Та найбільше, чим пишаются тут зараз, – це тим, що відстояли район від укрупнення.

/Василь Степенко, голова Полтавської районної ради
Було оце таке не зовсім, як на мій погляд, розумне дійство, коли хотіли район ліквідувать під закон «Про добровільне об'єднання громадян». Яке ж це добровільне об'єднання, як не стане району, буде одна громада – Полтавська/

А ще в районі хваляться закладами культури. При кожній сільській раді є клуб та бібліотека.

/Леонід Тягнирядно, начальник відділу культури Полтавської РДА
Ми зберегли мережу закладів культури, яку будували наші батьки, наші діди. Це на сьогодні 36 сільських закладів культури клубного типу, 42 бібліотеки, 146 пам'ятників/

Також в районі є музеї – олії, рушника та музей педагога Макаренка. Полтавський район утворився 90 літ тому, 30 вересня 1925 року Постановою Всеукраїнського центрального виконавчого комітету та Ради народних комісарів УРСР.

Стрічка новин