Мамай: скандал з аудіозаписом!

Ближче до виборів – гарячіше. До редакції Студії «Місто» звернувся інспектор по контролю за благоустроєм, селищний голова Рибців Віталій Павлій. Він стверджує, що міський голова Олександр Мамай примушував його написати заяву на звільнення та погрожував розправою. Віталій Павлій вже подав заяву до міліції. З подробицями – Марина Молька.

Ім'я мера Полтави Олександра Мамая – знову у всіх на устах. Селищний голова Рибців, а за сумісництвом – інспектор по контролю за благоустроєм Віталій Павлій оприлюднив аудіозапис, який, запевняє, зробив під час розмови з Олександром Федоровичем. Останнього, говорить, засмутили чутки про те, що селищний голова Рибців агітує за іншого кандидата.

/Аудіозапис
Голос, схожий на голос О.Мамая: - По Рибцях там бігаєш, всім розказуєш, мені цікаво.
Павлій: - Що я бігаю, тільки займаюся оцінкою вулиць…
Голос, схожий на голос О.Мамая: - Оцінкою вулиць. Якщо ти будеш зайве говорити, я пришлю пацанів - *** тебе так.
Павлій: - Це не проблема. Давать *** це не є проблема.
Голос, схожий на голос О.Мамая: Правильно. *** тебе так, якщо ти будеш поводити себе неправильно. Якщо ти підеш в чужу кампанію - уволься *** і не бігай не ***, ***, що засипаєш чи не засипаєш. Зрозумів? І *** до Матковського, якщо ти хочеш/

Розгублений селищний голова передав копію аудіозапису журналістам. Надати справі розголосу, вважає Віталій Павлій, - чи не єдиний спосіб убезпечити себе.

/Віталій Павлій, селищний голова Рибців
Я буду відстоювати свою думку, інтереси громади і свої. На жаль, ахілесова п'ята - моя сім'я. Це єдина підстава, чому я звернувся до ЗМІ/

Ризик втратити роботу для Віталія Павлія - не головне. Хоча, доки він був на лікарняному, розповідає, його посаду у інспекції таки скоротили.

/Аудіозапис
Голос, схожий на голос О.Мамая: - Якщо ти прийняв рішення працювати у Матковського, ти повинен сьодня написать заяву і піти. Я тебе визвав не того, шо мені сказали, я тебе через 5 хв. визвав. Мені раз сказали протягом місяця, другий раз.
Павлій: - (нерозбірливо) не ховаюсь, кажу прямо, відкрито…
Голос: - Тому ти повинен звільнитися, щоб я тебе по статті не виганяв.
В будь-якому випадку ти розумієш, шо є у Рибцях люди, яким ти не подобаєшся, вони мені будуть все розповідати. Давай домовимося так: ти повинен визначитися до кінця тижня. Якщо ти з нами, то з нами.
Павлій: - З вами як? От що таке слово "з вами"?
Голос: - В Рибцях ти будеш розповідать, що Мамай – самий красивий, ***. Оце значить «з нами».
«Ти в мене працюєш, ***, бігаєш там мене мочиш у Рибцях, ***, розказуєш всім, що Мамай – ***».
Павлій: - Ні разу слово «Мамай» не звучало.
Голос: - Ну нічого страшного. Запиши на диктофон наступного разу/

Віталій Павлій вже написав заяву до міліції і сподівається на її об'єктивний розгляд.

/Віталій Павлій, селищний голова Рибців
Зараз, коли постало питання, що міський голова, погрожуючи мене звільнити, скоротив мою посаду, бо не знайшов підстав для звільнення, хоча говорив: «Я тебе впіймаю і звільню по статті». Зараз іде 2-га частина обіцяного - це фізична розправа. Я отримав ось такий талончик, що моя заява зареєстрована, потім мені надійде витяг із єдиного реєстру, в якому буде зафіксована моя заява/

Поспілкуватися з міський головою Олександром Мамаєм нам не вдалося, у прес-службі міської ради повідомили: очільник міста від будь-яких коментарів відмовився. Робити висновки щодо достовірності аудіозапису - справа експертів, ми ж залишаємо право за всіма сторонами висловити свою думку.

Стрічка новин