Для призначення керівників податкових інспекцій використовують детектор брехні

Для призначення керівників податкових інспекцій використовують детектор брехні. Таке нововведення застосовують в рамках реформування структури Державної фіскальної служби. Крім того, в області до кінця року стане менше на дві податкові інспекції. Про це сьогодні заявив головний податківець Полтавщини під час зустрічі із Громадською радою, яка функціонує при місцевому управлінні.

На черговому засіданні Громадської ради при Державній фіскальній службі Полтавщини підбили основні підсумки роботи органів ДФС за 9 місяців. Нині служба – в стадії реформування, розповідає головний фіскальник області Борис Сидоров. Має відбутися скорочення штату на 20%. Людям вже вручили попередження про звільнення. Відбувається і оптимізація кількості інспекцій. Планується із 9 зробити 7. Ретельно підходять до призначення людей на керівні посади. Для цього навіть застосовують детектор брехні, аби в результаті їх перевірки були обгрунтованими та виправданими.

/Борис Сидоров, в.о. начальника ГУ ДФС Полтавщини
Я вимагаю від своїх підлеглих, це якість перевірок, щоб не було необгрунтованих звинувачень в адресу підприємців, а якщо робиться і видається акт, то позиції мають бути узгоджені, і суми мають поступати до бюджету/

Нещодавно, розповідають у Громадській раді, їм вдалося домогтися не тотального введення касових апаратів, а поступового. Це зробили задля інтересів підприємців. Проблема ж, яка залишається актуальною для Фіскальної служби, - корупція на митниці. На думку фахівців, це можна виправити, збільшивши зарплати службовцям.

/Олексій Нестуля, голова Громадської ради при ГУ ДФС Полтавщини
Якщо сьогодні ми набираємо нову поліцію на 8-10 тисяч гривень, то, очевидно, і нового митника треба обирати після всіх тих конкурсів, випробувань, навчань на зарплату б, яка не провокувала б його на подібні дії/

За вісім місяців органами ДФС Полтавщини мобілізовано понад 12 мільярдів 600 мільйонів гривень. До державного бюджету зібрали понад 10 мільярдів.

Стрічка новин