На пенсії життя тільки починається

На пенсії життя тільки починається. Хтось стогне під тягарем вікових особливостей, а дехто береться за нові вершини – вчить іноземну, співає чи вишиває бісером. Для таких активних людей поважного віку щороку у Ленінському районі влаштовують свято, де вони і себе показати можуть, і на інших подивитися. 


/ІНТЕРШУМ
- How are you?
- ok
- Thank you!/

Англійську мову ця жіночка вивчила, уже будучи на пенсії. Світлана Шевченко каже, що на заняття ходила у територіальний центр. Там пройшла курси комп’ютерні, мистецтва і краєзнавства та мовні. А ще вона весь час вишиває, і байдуже, що в нозі два протези та ледь працює рука. На фестиваль в будинок залізничників, який Ленінський райвиконком влаштував до Дня людей поважного віку, вона принесла шиті бісером ікони. Каже, не сидиться без діла. І ще дивує нас знанням грецької мови, також на пенсії вивченої.

/Світлана Шевченко, пенсіонерка
Грецька молитва
Це молитва дитяча, коли встаєш, то дякуєш Богові за сонечко, за життя на землі, що птички співають.../

Для таких ось активних пенсіонерів уже 7 рік, як у Ленінському районі влаштовують фестиваль «Літа на осінь повернули». Приурочують його до Всесвітнього дня людей поважного віку, який відзначають 1 жовтня.

/Тетяна Мазур, директор територіального центру Ленінської районної в м.Полтава ради
Запрошуємо гостей із Полтавської області. Сьогодні приїхали Чутове, Диканька, Решетилівка, Полтавський район, райони міста/

Декому із учасників фестивалю – за 80, проте вони і в'яжуть, і картини малюють, і різні поробки роблять – ось їх роботи на виставці. А ще вони не бояться зробити макіяж та виступити на сцені.

Стрічка новин