Якісні юридичні послуги отримати можна, і навіть безкоштовно

Якісні юридичні послуги отримати можна, і навіть безкоштовно. Такими справами займаються у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги та у чотирьох аналогічних міських центрах нашої області. Аби донести цю інформацію до населення Полтавщини, представники цих організацій провели вуличне інформування.

Працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги пройшлися вулицями нашого міста, аби ще раз нагадати: якісні юридичні послуги на Полтавщині отримати можна, і для цього не обов'язково діставати кошти з гаманця. Зробили це шляхом роздачі перехожим інформаційних листівок.

/Олександр Черчатий, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській обл.
Головна мета сьогоднішнього заходу – це інформування населення Полтави і області про діяльність Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, про ті послуги, які населення може отримати у нашому Центрі, які умови потрібні для того, щоб особи отримали цю допомогу/

Вона, у свою чергу, може бути як у формі простої юридичної консультації, так і надання адвоката для захисту порушених прав і інтересів. Яка саме необхідна людині – вирішують безпосередньо при зверненні. З листівки ж можна дізнатися, чи потрібна правова допомога взагалі, і куди звертатися у такому разі.

/Олександр Черчатий, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській обл.
У цих листівках вони отримують основну інформацію, яка їм потрібна. І, можливо, навіть підказку в тому, як вона повинна діяти в тих чи інших ситуаціях, умовах. А якщо їй потрібна більш розширена інформація, додаткова інформація, звичайно, ми раді бачити в себе в Центрі для того, щоб з ними можна було далі працювати/

Переваги безоплатних юридичних послуг вже встигли оцінити перші отримувачі листівок.

/Лідія Початун, полтавка
Освіти правової немає. Я і в школі цього не вивчала, і після школи також не довелося/

/Вікторія Білоніг, полтавка
Можливо, у мене будуть ситуації, які будуть з правовою допомогою пов’язані, я думаю, що це буде корисно/

Організатори обіцяють: така акція не стане останньою, адже у Полтаві та області ще є безліч людей, які потребують правової допомоги, а куди звернутися – не знають.

Стрічка новин