Півтори сотні дітей у полтавському селі отримали майданчик для ігор

Півтори сотні дітей у полтавському селі отримали майданчик для ігор. П'ять років, розповідають батьки, вони не могли вирішити проблему. Адже зібрати кошти, щоб облаштувати самостійно дитячий майданчик, було надзвичайно накладно для жителів села Гаркушенці у Миргородськом районі. Здійснити мрію місцевих мешканців допомогли активісти команди партії «Відродження».  

Дитячий майданчик – кожному селищу. Цього разу дитяча мрія здійснилась у Гаркушинцях. Відкриття дитячого майданчика стало справжнім святом для всього села – готувались до нього кілька днів, то ж до приїзду гостей влаштували справжній концерт. Встановив дитячий майданчик народний депутат України, голова Полтавської обласної організації партії «Відродження» Олег Кулініч разом із своїм колегою Віктором Остапчуком. Програма встановлення дитячих майданчиків триває вже 4 роки. І Олег Кулініч сподівається, що вже найближчим часом йому вдасться виконати свою обіцянку, і дітям кожного села в його окрузі буде де гратися.

/Олег Кулініч, народний депутат України, голова Полтавської обласної організації партії «Відродження»
З кожним відкриттям все більше і більше дітей, прекрасних дитячих посмішок, радості. І не тільки дітей, а й їх батьків. І взагалі жителів тих населених пунктів, де ми це робимо. Я думаю, що найближчим часом у кожній садибі, центральній, сільської чи селищної ради, такий майданчик буде, тому що більшість такими майданчиками забезпечили/

У Гаркушинцях проживає 117 дітей шкільного віку та ще 26 дошкільнят, то ж майданчика дуже чекали і малеча, і їх батьки. Пробували збирати гроші, аби зробити його самотужки, але сучасні гойдалки – річ не дешева. То ж звістка про встановлення майданчика навіть надихнула місцевих поетів – Олегу Кулінічу присвятили вірш.

/Жанна
Ви поважна і добра людина.
Надали допомогу в нелегку годину.
Зайшов і побачив проблеми дитячі
І став він для нас чарівник неначе.
Гойдалки усі, як з малюнку зійшли.
Спасибі за те, що до нас ви зайшли!/

/Олена, місцева мешканка
Дуже подобається, і ми будемо старатися, щоб нікого зайвого на ньому не було. Будем берегти. Ми, напевне, років 5 хотіли вже збиратися з батьками, збирати кошти. Але ж у кожного свої проблеми, і не всі можуть виділити із сім'ї кошти/

Ігровий майданчик планували відкрити кількома тижнями пізніше, але згодом вирішили прискорити встановлення, і відкрили його до Дня села.

/Олег Кобильченко, Гаркушинський сільський голова
Кошти ми шукали два роки. Але завдяки Олегу Івановичу Кулінічу та Віктору Остапчуку буквально за два місяці останніх ми питання оперативно вирішили. Те, що ми відкрили сьогодні майданчик, присвячено Дню села та визволенню Полтавщини від загарбників/

Втім, відкриттям майданчика сюрпризи не закінчуються: нині встановили лише частину комплексу, тож найближчим часом на дітлахів чекає ще п'ять нових гойдалок – місце під них вже облаштоване, лишилось тільки змонтувати.

Стрічка новин