Нове – не значить краще

До кінця року у Полтаві має з'явитися 80 нових зупинок громадського транспорту, гроші на це, а саме – 3 млн.606 тис.грн., спрямували з міського бюджету. Деякі зупинки вже змонтували, наприклад, по вулиці Луначарського та біля кінотеатру Котляревського. Чи радіють полтавці їх появі та що думають з приводу якості – дивіться у сюжеті.

Замість старих металевих – новенькі пластикові. У Полтаві встановлюють сучасні зупинки громадського транспорту.

/Бліци
- Я думаю, дуже дорого нам обійшлись ці зупинки, нам, платникам податків.

- Вони дуже малі, в центрі, наприклад, можна було зробити й побільше.

- Як інженер-будівельник вважаю, це не кращий варіант, можна було краще обрати!

- Багато металу попсували того, що був, а ця пластмаса довго буде?/

3 млн.606 тис.грн. – саме стільки спрямували з міського бюджету на встановлення зупинок громадського транспорту. Їх має з'явитися 80-т. Скільки коштує одна – достеменно невідомо, говорить голова міської організації «Партії простих людей» Олександр Шамота. За орієнтовними підрахунками – 45 тисяч грн. За такі гроші можна було впорядкувати і прилеглу територію, але цього не зробили. Під пластиковим дахом – вибоїни, потрапивши у які, можна зламати ногу, а із асфальту стирчать металеві штирі.

/Олександр Шамота, голова ПМО ПП «Партія простих людей» Сергія Капліна
На мою особисту думку і на думку людей, спеціалістів, з якими я спілкувався, 45 тисяч вона не варта, за ці гроші можна було відремонтувати усі зупинки в усіх селищах Полтави. Все зроблено для того, щоб якнайшвидше замилити очі полтавцям, зробити гарну картинку, яка протримається до першої зими/

Доки за рішенням керівництва міста за чималі кошти у Полтаві встановлюють нові зупинки, представники «Партії простих людей» Сергія Капліна за кілька сотень гривень ремонтують вже існуючі на околицях, наприклад, у селищі Вороніна.

/Сергій Луценко, мешканець с. Вороніна, член ПП «Партія простих людей» Сергія Капліна
Зупинка Роз'їзна ремонтувалася у 2007 році. За цей час зупинка, яка була пофарбована у кольори національного прапору, набула неестетичного вигляду, була обклеєна оголошеннями, а в у 2-х місцях був проломаний дах/

Нині ж зупинку, якою щодня користуються сотні людей, причепурили, а аварійне дерево, гілки якого падали на проїжджу частину, спиляли.

/Світлана Харенко, член ПП «Партія простих людей» Сергія Капліна
Ми вирішили допомогти селищу Вороніна пофарбувати зупинку власними силами до Дня міста/

Місцевим жителям приємно, що і про них згадали під час виборчих перегонів.

/Анна Перепелиця, мешканка с. Вороніна
Зробили, обновили, ми залишились дуже раді/

Щоправда, зупинка у селищі – старого зразка, але людей це не засмучує, говорять, все-одно вона більш довговічна, ніж ті, які встановлюють у центрі міста.

Стрічка новин