На Полтавщині визначили виробників найякісніших товарів та надавачів послуг

На Полтавщині визначили виробників найякісніших товарів та надавачів послуг. Полтавська торгово-промислова палата підбила підсумки конкурсу «Полтавська марка». За право бути першими змагалися близько півсотні підприємств малого та середнього бізнесу.

Цього року в конкурсі «Полтавська марка» взяли участь як знані виробники товарів та постачальники послуг, так і підприємства-дебютанти, розповідають в Полтавській торгово-промисловій палаті. Перемога у конкурсі дає свої плюси.

/Олександр Дуднік, віце-президент ПТПП
Він захищений патентом. Знак «Полтавська марка» ми надаємо тільки переможцям, тобто ті, хто мають на виробах цей знак, то це полтавський і, напевно, найкращий виробник/

Основна мета конкурсу - стимулювання та підтримка малого та середнього бізнесу. Змагалися претенденти у 4-х номінаціях: продовольчі товари, промислові товари для населення, товари виробничо-технічного призначення, послуги. Перемогу в останній номінації здобуло підприємство «Алмаз-Полтава», яке надає готельні послуги. Це вже не перша перемога у конкурсі «Полтавська марка».

/Марина Шульга, менеджер готельного комплексу
Участь в цьому конкурсі дає прагнення до розвитку. Також це реклама і впевненість у собі. Нам приємно, коли наші клієнти до нас приїжджають, то бачать наші нагороди, наші досягнення, також в соцмережах бачать нагороди. Вони радіють за нас, і ми радіємо/

Конкурс «Полтавська марка» зародився у 2000 році. За цей час його учасниками стали понад 100 суб'єктів підприємницької діяльності.

Стрічка новин