В центрі Полтави роздали півтисячі презервативів

В центрі Полтави роздали півтисячі презервативів. Благодійна організація «Світло надії» таким чином намагалася ознайомити молодь із перевагами та недоліками основних методів контрацепції. Захід приурочили до Всесвітнього дня контрацепції, який відзначатимуть 26 вересня.

Ставитися відповідально до свого здоров'я закликають фахівці благодійної організації «Світло надії». Відтак неподалік ЦУМа прямо на бруківці роздавали молоді презервативи та поліграфічну продукцію. Волонтери наголошували на тому, що потрібно піклуватися як про себе, так і про свого партнера.

/Крістіна Криженко, PR-менеджер БО «Світло надії»
Роздаємо презервативи, нагадуючи таким чином, що презерватив на даний момент – це єдиний засіб контрацепції, який збереже людину від інфікування на ВІЛ та інфекцій, які передаються статевим шляхом/

Молодь не відмовлялася від таких презентів. Говорять: презервативи потрібні, оскільки можуть вберегти від ряду неприємних наслідків.

/Бліци
- Різними венеричними хворобами, і для запобігання непланової вагітності
- Часткова гігієна – це перш за все має бути, догляд і перевірятися у певних лікарів
- Щоб хвороб ніяких не було, небажаної вагітності. СНІД, ВІЛ, сифіліс/

Саме від інфекції, що передаються статевим шляхом, зазначають фахівці, презерватив захистить майже на 100%. Особливо небезпечним є ВІЛ.

/Крістіна Криженко, PR-менеджер БО «Світло надії»
Ще 10 років тому складалася така ситуація, якщо це ВІЛ, то це наркозалежна людина. Останні років 5 ситуація кардинально змінилася, і шлях інфікування ВІЛ – це саме статевий. Молодь підпадає під цю категорію/

Всесвітній день контрацепції почали відзначати у 2007 році. Ініціатором проведення стала не одна, а одразу 10 міжнародних організацій Європи, США, Латинської Америки.

Стрічка новин