Працівники Октябрського райвиконкому, проводячи боротьбу з амброзією, роблять ставку на свідомість полтавців

Співробітники відділу благоустрою громадянам, які проживають у приватному секторі, роздають інформаційні листівки. Тут серед проблемних – вулиці Красіна, Гребінки, Баяна, Панаса Мирного. Довкола будинків не лише багато алергічних рослин, які не знищують, а ще й сміття.

В Октябрському районі – більше 120 вулиць. Ця територія має найбільшу площу зараження амброзією. Обстеження, розповідає голова районної ради Олег Пругло, показало, що підприємства, за якими закріплені території, де росте ця шкідлива рослина, регулярно проводять її скошування. Але негативна тенденція простежується у приватному секторі. Його мешканці відзначаються бездіяльністю у боротьбі з небезпечним карантинним бур'яном, та й мало підтримують чистоту і порядок поблизу своїх дворів.

Незадовільною залишається ситуація і на вулицях Баяна, Гребінки, Панаса Мирного. У першу чергу в Октябрському районі скошують амброзію на пустирях та земельних ділянках, які нікому не належать. Одна з причин значного поширення алергенів за останні роки – відсутність належної відповідної роботи з боку власників земельних ділянок. Звертаючись до жителів приватних будинків, наголошують на тому, що, амброзія, як мінімум, шкідлива для здоров'я людини. Нині завершилось вже два планові етапи по знищенню алергенів. Проводилася робота під керівництвом радгоспу «Декоративні культури», долучилися до неї і студенти. Наступний етап розпочнеться у серпні.

Стрічка новин