Відколи почалась неоголошена війна у зоні АТО, загинуло 120 мешканців Полтавщини

Відколи почалась неоголошена війна у зоні АТО, загинуло 120 мешканців Полтавщини. Нині їх родини, як і сім'ї тих, хто зараз виконує свій військовий обов'язок, потребують соціального захисту. Про це йшлося на засіданні профільної комісії обласної ради. Про оздоровлення атовців та їхніх рідних – далі у нашому сюжеті. 

Внесення змін до обласної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни та учасників АТО стало темою обговорення на засіданні профільної комісії. За словами керівника Департаменту праці та соціального захисту населення Людмили Корнієнко, із обласного, районних та міських бюджетів на оздоровлення АТОвців та членів їх сімей спрямували більше 5 млн.грн. 800 бійців та членів родин загиблих на Полтавщині вже оздоровили, до кінця року цей показник має зрости до 1340-ка.

/Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці і соціального захисту населення Полтавської ОДА
Запроваджена і державна програма щодо оздоровлення учасників АТО, і зараз всім учасникам, які отримали статус учасника бойових дій, необхідно ставати на облік в органи соціального захисту населення, щоб ми замовляли кошти і проводили оздоровлення/

112 АТОвців, які мають статус учасника бойових дій, оздоровили за кошти державної програми. У планах – розширення напрямків обласної комплексної програми. Мова йде про виділення коштів на увічнення пам'яті полтавців, які загинули в неоголошеній війні. Нині їх на Полтавщині 120-ть.

/Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці і соціального захисту населення Полтавської ОДА
Вноситься пропозиція щодо надання одноразової матеріальної допомоги у цьому році і, можливо, буде продовжено дію програми і на той рік. Крім державних коштів, які спрямовуються сім'ям, по 10 тис.грн. виділять саме на увічнення пам'яті/

Планують виділити таку суму для кожної сім'ї, яка втратила в антитерористичній операції своїх близьких родичів.

Стрічка новин