Понад 30 мотоциклів та 30 автівок єдиною колоною проїхалися вулицями Полтави

Понад 30 мотоциклів та 30 автівок єдиною колоною проїхалися вулицями Полтави. Пробіг влаштували до Дня міста. Основна мета – знайти спільну мову між водіями цих видів транспорту, оскільки останнім часом значно зросла кількість ДТП за участі саме мотоциклістів.

Так стартував пробіг до Дня міста, організований авто та мотоклубами міста. Місце збору – Меморіал Слави. Автомобілісти та мотоциклісти з'їжджаються сюди завчасно. Дмитро Базилюк прикріпляє прапори до своєї «Тойоти». Він – постійний учасник пробігів.

/Дмитро Базилюк, автомобіліст
Дуже часто приймаю участь в різних автопробігах, які присвячуються не лише Дню міста, а й іншим датам. Раніше я входив до складу Автомайдану, тому для мене це не новинка і часто приїжджаю на такі заходи/

На двоколісному приїхав Дмитро Сердюк. Хлопець розповідає: на дорогах часто відсутня взаємоповага між керманичами автівок та мотоциклів.

/Дмитро Сердюк, мотоцикліст
Автомобілісти, які ніколи не дивляться по дзеркалах, ні вправо, ні вліво, не користуються поворотами/

Цим спільним пробігом, зазначають організатори, вони і намагалися звернути увагу один на одного.

/Дмитро Кустуров, організатор пробігу
Намагаємося потоваришувати з усіма. В цьому році будемо вперше, хоча ми вже пробували колонами їхати: і автомобілісти, і мотоциклісти. І зараз будемо пробувати поєднувати, щоб дружити один з одним. Ми їх бачили в дзеркала, вони нас бачили/

Відтак першими стартували саме мотоциклісти. Їх назбиралося близько 3-х десятків: від радянських зразків до сучасних японських потужних моделей.

Автомобілісти теж не пасли задніх. ВАЗи, «Волги», «Ланоси», «БМВ», «Пежо», «Мерседес» та інші моделі. Всього – більше 30 штук. Колона мотоциклів та автівок не залишилася непоміченою – світло фар та гучні сигнали зробили свою справу.

Окрема подяка – водію ось цього «Ланоса». Завдяки швидкості, обережності та професійності Артема нам і вдалося відзняти цей матеріал.

Стрічка новин