Цьогорічний День міста запам'ятається полтавцям спізненнями на роботу

Цьогорічне покладання квітів до Меморіалу Слави міською владою о 8 ранку призвело до нехарактерних заторів на дорогах. За словами місцевих громадських діячів, така ситуація склалася, бо Олександр Мамай підлаштував під свій графік ушанування пам'яті визволителів Полтави. Куди поспішав на 9.00 мер – знають наші кореспонденти.

День Полтави – традиційне свято мешканців нашого міста. Та програма заходів і час їх проведення не завжди відрізняються своєю усталеністю. Цього року Олександр Мамай вшановував пам'ять солдатів, які віддали своє життя за духовну столицю України, о 8 годині ранку.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
За минулої каденції міського голови у нас всі урочисті свята розпочиналися о 10 годині. Навіщо це робилося? Для того, щоб люди не спізнювалися на роботу, тому що однозначно будуть перекриватися вулиці, і це створює дискомфорт для більшості полтавчан/

Та цього 23 вересня через урочистості у «час пік» наше місто захопили затори. За словами Сергія Чередніченка, для надзвичайно раннього вшанування пам'яті захисників Полтави у діючого міського голови є свої мотиви – роздача цукру людям похилого віку.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
Ось, шановні полтавці, дивіться, 9 година 30 хвилин, Олександр Федорович після покладання, після урочистої промови урочисто поїхав до себе в офіс роздавати цукор/

Присутність Олександра Мамая в офісі «Совісті України», а не в приміщенні міської ради, підтверджують і самі пенсіонери, щойно ощасливлені 8 кілограмами цукру.

/ІНТЕРШУМ
- Олександр Федорович вітав Вас?
- Так.
- А що розповідав?
- Що ми трудилися, відстоювали Полтаву, з руїн піднімали/

З такими вчинками очільника міста, на думку громадського діяча, Полтава ніколи не стане комфортною для життя. А цього так хочеться. Особливо – у День народження духовної столиці України.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
Я хочу привітати всіх полтавців зі святом визволення міста Полтава. Побажати щастя, здоров'я, і найголовніше – щоб, ми маємо надію, що зовсім скоро Полтава все-таки стане комфортним містом для кожного/

Стрічка новин