У Полтаві презентували унікальний туристичний маршрут

У Полтаві компанія «МТС Україна» відкрила перший в державі маршрут, який можна пройти за допомогою QR-коду. Від Білої Альтанки і до Круглої площі розміщені QR-таблички. За допомогою спеціального додатку ці таблички скануються, і ви отримуєте інформацію про ту чи іншу історичну пам'ятку. Юлія Іващенко – далі.

Прогулюючись містом, Андрій зі своєю подругою зацікавилися QR-табличками, які розміщені на тротуарах. Просканувавши їх, дізналися про історичні місця Полтави, біля яких і розміщені ці таблички. Подібну інновацію, говорить хлопець, підтримує.

/Андрій Науменко, пройшов маршрут
Я в принципі думаю, що вона таки досить цікава, якщо людина хоче походити містом, щоб, не наймаючи екскурсовода, то це корисно. Але я думаю, що екскурсовода в будь-якому випадку не можна замінити, бо тут більш така коротка інформація/

Даний проект отримав назву «Стежка легенд». Компанія «МТС Україна» на День міста оголосила про відкриття інноваційного туристичного маршруту. В основі концепції, зазначає генеральний директор «МТС України», – сучасні інформаційні технології, які стають основою для туристичної інфраструктури міст. За допомогою телефону та швидкісного інтернету можна отримувати потрібну інформацію.

/Олег Проживальський, генеральний директор ПАТ «МТС Україна»
Це міні-комп'ютер, це Ваш гаманець, це вікно в простір. І також у простір туристичний, який проект ми тут зробили/

Маршрут відкрито за підтримки міської ради. Відтак заступниця мера Світлана Порохня стала першою, хто просканував QR-табличку.

20 усміхнених підков – саме така кількість пам'яток історії та архітектури є на «Стежці легенд».

/Світлана Порохня, заступниця Полтавського міського голови
Полтава готова до інновацій. Як бачите, жодне місто поки не згодилося на таку пропозицію. Ми пройшли крізь терни, бо дійсно у важкій праці народжувався цей проект, реалізовувався, і маю надію, що і далі працюватимемо в цьому напрямку/

Подібного проекту, говорять в «МТС Україна», нині немає в жодному місті держави. Є щось схоже в Європі, але лише фрагментарне, а не таке цілісне, як в Полтаві.

Стрічка новин