Волонтери відправили на фронт унікальну автівку – ЄрАЗ

На фронт передали унікальний автомобіль – ЄрАЗ. Таку пожертву зробила пара пенсіонерів з Полтавського району. Машину завантажили гуманітаркою, освятили та вже відправили хлопцям на передову.

Перед Свято-Успенським собором волонтери завантажують два буси гуманітаркою – туалетним папером, водою, продуктами, запчастинами до автівок та іншим начинням. Одна із машин звертає на себе особливу увагу своїм незвичним виглядом. Це – ЄрАЗ.

/Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП
Ми зараз звершим освячення автомобіля, який передамо 128 бригаді. Автомобіль унікальний. Про існування такого автомобіля я почув вперше, коли його передали нашим волонтерам, коли його передали для ремонту, автомобіль ЄрАЗ – Єреванського автомобільного заводу/

Автомобіль 90-го року випуску, але майже не їздив, розповідають волонтери. На спідометрі – лише 76 тисяч пробігу. Машина довго стояла, тому була в неробочому стані. Завдяки механікам в неї вдихнули нове життя. Цей автомобіль з усіма необхідними документами передала пара пенсіонерів з Полтавського району.

/Роман Людвік, волонтер
Нам її передали благодійники в селі Божкове. Передали просто так. Люди говорять, що хочуть хоч чимось допомогти, вони віддали нам цю машинку, хоча вона була б у пригоді їм самим/

Після освячення Владика Федір традиційно випробував відремонтований автомобіль.

Це вже 9-та автівка, яку на фрот передає Команда Небайдужих. Вона поїде в Щастя до хлопців у розвідку. Транспорт, яким користуються бійці, далеко не новий і часто ламається. Ремонтувати ж машини часто нічим, відтак волонтери закликають приносити до Свято-Успенського собору запчастини та ключі для ремонту автівок.

Стрічка новин