Студенти ПДАА пройшли практику у експертів проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Студенти Полтавської державної аграрної академії пройшли практику у експертів проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Результатами своєї роботи вони ділилися на засіданні у Ресурсному центрі зі сталого розвитку, що діє у виші. Чим проект, який покликаний підтримати полтавське село, зацікавив студентів – дивіться у наступному сюжеті. 

З новими силами після літніх канікул у Полтавській державній аграрній академії розпочинає роботу ресурсний центр зі сталого розвитку. Хоча відпочивати студентам, які гуртуються навколо нього, було ніколи. Стажування, практики, літні школи проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» принесли їм за ці три місяці нові знання та досвід.

/Вікторія Рубайко, студентка 4 курсу ПДАА
Є такі села, які дуже потребують цієї допомоги. І цей проект, він дає поштовх людям для створення чогось нового, для покращення того, чого бракує саме в цьому селі. Найбільше потребують це школи і садочки, тобто енергооснащення, ФАПи, також енергозбереження, освітлення вулиць/

Вікторія разом зі своєю подругою Іриною проходили практику в облдержадміністрації. Співпрацювали там з експертами проекту, який спрямований на розвиток сільських територій.

/Ірина Прилипко, студентка 4 курсу ПДАА
Наша робота заключалася в тому, щоб допомагати координаторам проекту, ми допомагали оформлювати мікропроектні пропозиції, їздили з координаторами на об'єкти, були на тендерних розкриттях пакетів, допомагали в самих зборах, там, де відбиралися учасники проекту/

Робота цього ресурсного центру при академії, кажуть у виші, є важливою складовою навчального процесу, адже дозволяє студентам реалізовувати теорію на практиці.

/Олександр Галич, декан факультету економіки та менеджменту ПДАА
Така спільна діяльність дозволяє нам не тільки займатися освітньою діяльністю, а й займатися безпосередньо розвитком сільських територій, в цьому брати безпосередню участь, бо ті студенти, які сьогодні вивчають цю дисципліну, завтра закінчать навчання, отримають диплом, поїдуть в свої сільські території, займатимуться саме реалізацією проектів розвитку тих територій, з яких вони до нас приїхали вчитися/

Учасники засідання у ресурсному центрі підбили підсумки своєї роботи за період практик і стажувань, а також визначилися зі своїми планами на поточний рік.

Стрічка новин