Народні обранці говорили про долю комунальної установи «Олімпійські надії»

Про долю комунальної установи «Олімпійські надії», на базі якої тренується більше 130 спортсменів, йшлося на засіданні профільної комісії обласної ради. Щоб спортсмени не мерзли, на встановлення системи опалення у тренажерних залах потрібно спрямувати 400 тисяч грн. Ці кошти планують виділити з обласного бюджету.

Про проблеми спортивної галузі йшлося на засіданні профільної комісії обласної ради. Одна із них – відсутність системи опалення у тренажерних залах комунального закладу «Олімпійські надії».

/Анатолій Демчук, директор КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії»
Матеріально-технічна база сьогодні чудова, але коли приходить зима, у нас виникають серйозні проблеми. Немає опалення/

Щоб воно з'явилося, потрібно 400 тисяч грн., депутати обіцяють розглянути питання про виділення потрібної суми на сесії обласної ради. Коштів, говорять, у бюджеті має вистачити. Говорили на засіданні комісії і про залучення до спорту людей з особливими потребами. Упродовж останніх 5 років, зазначалося, їх кількість суттєво зросла. Інваліди не просто займаються спортом, вони здобувають перемоги для Полтавщини.

/Олександр Верещака, директор КУ «Полтавський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
Якщо раніше у нас приймали участь 2 особи в олімпіаді, то на останній приймали участь 6 спортсменів у Полтавській області/

Загалом на засіданні комісії йшлося про фінансові проблеми та шляхи їх вирішення.

/Олександр Буцький, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА
Ми просимо додаткових коштів на реалізацію програм, затверджених на початку року. Це понад 400 тисяч на заходи студентські і національно-патріотичного спрямування. І по спорту основне питання було – це закупівля в межах 410 тисяч човна для нашої олімпійської чемпіонки, а також виділення певних коштів, бо збільшилась сума на відрядження, тобто теж переглядає рада ці повноваження, рада і комісія/

Питання, які обговорювали на засіданні комісії, винесуть на розгляд сесії обласної ради.

Стрічка новин