Депутати визначилися із тим, хто буде у складі поліцейської комісії

На розгляд сесії винесуть і питання, які обговорювали на комісії з питань забезпечення законності та правопорядку. Одне з них – звернення громадськості щодо порушень під час проведення конкурсу на посаду гендиректора комунального підприємства «Полтаватеплоенерго». Депутати зійшлися на тому, що робити юридичний аналіз можуть правоохоронні органи, відтак порадили звернутися до прокуратури. Ще одна непрозора процедура, зазначає Олег Підгорний, відбулася під час виділення коштів для проведення аудиту щодо роботи комунальних підприємств.

/Олег Підгорний, заступник голови Народної ради м.Полтави
Гроші на аудит розподілили на три напрямки: 99 тисяч – у Сагайдачного, 99 тисяч – у Орлова, і 302 тисячі пропонують направити Департаменту ЖКГ, у якого на сьогодні арештовані рахунки, і вони програли суди на 3 мільйона 600 тисяч/

Щодо цього, то тут комісія направить інформацію губернатору щодо заблокованих рахунків. Ще одне з порядку денного – погодження кандидатур до складу поліцейської комісії.

/Михайло Кривошей, голова комісії з питань забезпечення законності та правопорядку
Я пропоную запропонувати одного від нашої комісії депутата. Я думаю, що Христов із задоволенням піде як військовий, а також звернутися до інших комісій з проханням, щоб запропонували ще одного депутата. Бо ми не можемо від однієї комісії двох депутатів, бо це буде некоректно просто/

Рекомендують обласній раді і перелік кандидатур військових, міліціонерів, волонтерів для нагородження нагрудним знаком «За вірність народу України».

Стрічка новин