У Ленінському районі для дітей до Дня міста влаштували свято

З нагоди свята визволення міста в Полтаві порадували дітлахів в особливих життєвих обставинах. Їх катали на кареті, годували смачненьким та дарували подарунки. Люди, які це влаштували, знайшлися у Ленінському районі міста.

За мить сюди зайде дітвора, і вибере, що кому треба. Акція «Кожній дитині по одежині» проходить у Ленінському райвиконкомі майже щосвята. Добрі люди напередодні зносять одяг та іграшки, а дітвора розбирає. Ось на цього котика полює лисичка, яку ми зловили просто біля столу.

/Я люблю котиків і собачок/

А ця маленька принцеса приїхала до нас із Луганська. По-дитячому безпосередньо вона розповідає про своє нове життя.

/Я ходила в «Капітошку», мабуть, а потім перейшла. Але цю я не знаю групу/

Хто старший, знає з якої нагоди зібралися.

/Сьогодні День визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників/

/Лідія Соловйова, працівник Управління у справах дітей Ленінського РВК
Діти взагалі дуже радіють святам. Ми хотіли провести свято до Першого дзвоника, але деякі були іще у відпустках, деякі були зайняті. І ми чекали, поки всі діти повернуться, діти, опікуни оздоровляться/

Свята для дітей у Ленінському районі стали традиційними. Уже кілька років, як напередодні дня Святого Миколая, Великодня, Дня захисту дітей та з іншої нагоди тут радують малих гостинцями. Це ініціатива місцевих депутатів та небайдужих людей.

/Олександр Кісільов, депутат Ленінської районної в м.Полтава ради
Більшість – це прості люди, це не депутати, це мої знайомі, наші однодумці. Ті, які ми вже це 8 чи 9 років робимо, доєдналися до нас/

Діток цього разу особливо багато. Зала у кафе не вмістила усіх, тож столи сервірували і на літньому майданчику. А те, на що чекали із особливим нетерпінням, подали на закуску. «Золота карета» покатала усіх, хто її дочекався.

/Я колись на ній каталася з моїм другом, і мені подобалося/

Стрічка новин