Матч-реванш за вибори 2010 року

Матч-реванш за вибори 2010 року. Андрій Матковський, який висунув свою кандидатуру на мера Полтави, саме так назвав майбутнє волевиявлення. А головним та єдиним конкурентом у них – нинішнього очільника міста. Що може співставити екс-мер нинішньому та чому заручився підтримкою саме пропрезидентської партії – Андрій Матковський розповів журналістам у неформальній обстановці. 

За чаєм із тістечками міський голова Полтави 2006-2010 років Андрій Матковський зізнається полтавським журналістам, кого він бачить своїм єдиним конкурентом на посаду мера.

/Андрій Матковський, міський голова Полтави 2006-2010 рр.
Це діючого міського голову Олександра Мамая. Я глибоко переконаний, що сьогодні буде певний матч-реванш 2010 року. Полтавці тоді обирали між міським головою, який займався конкретними справами, який займався благоустроєм нашого міста. І сьогодні ми не маємо тих програм, які раніше працювали. А бачимо зовсім іншу Полтаву/

Натомість Андрій Матковський обіцяє повернутися до Полтави із цілим переліком різних програм: від поновлення чистоти та порядку у місті, зменшення тарифів та відновлення якісного транспортного сполучення до соціальної підтримки пенсіонерів. Причому постійної, як це і було за його каденції.
Влада повинна обирати пріорітети, порадившись з людьми, переконаний Андрій Матковський, та об'єднатись для конструктивного спільного вирішення інтересів громадян. Тож, як кандидат у мери, він бачить своїм завданням співпрацю з усіма депутатами. Але не на політичні інтереси, а в соціально-економічному розвитку Полтави. Одночасно з тим, що майбутній міський голова має бути лише безпартійним, Андрій Матковський розповів, чому висувається від пропрезидентської політсили.

/Андрій Матковський, міський голова Полтави 2006-2010 рр.
Ми з вами всі обираємо владу. Якщо ми обрали державну владу, Президента, то завдання місцевої влади – співпрацювати й об'єднати зусилля: місцевої влади, обласної й державної навколо інтересів Полтави. Я сподіваюсь, що висування мене від Блоку Петра Порошенка дасть мені можливість як майбутньому міському голові вирішувати дуже багато соціальних проблем для нашого міста, мати можливість достукатись до владних кабінетів/

Також Андрій Матковський подякував депутатам ВР за прийняття Закону про місцеві вибори. Бо віднині депутатів та міських голів через рік їх незадовільної роботи можна буде відізвати.

Стрічка новин