Від Партії «Відродження» висуватимуться 85 представників до Полтавської обласної ради

Від Партії «Відродження» висуватимуться 85 представників до Полтавської обласної ради. Очолив цей список народний депутат України Олег Кулініч. Окрім нього, до кандидатів на зайняття депутатського крісла увійшли керівники приватних підприємств, аграрії, освітяни та лікарі. Прийняли такі рішення під час проведення другого етапу 6 позачергової конференції обласного осередку партії «Відродження».

Народний депутат України Олег Кулініч очолив список Партії «Відродження» до Полтавської обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня. Оголошення кандидатів відбулося під час проведення другого етапу 6 позачергової конференції Полтавської обласної організації партії «Відродження», що пройшла у нашому місті. Виступаючи перед делегатами конференції, Олег Кулініч зауважив, що за три місяці роботи в області вдалося зібрати сильну, професійну і відповідальну команду. До неї увійшли керівники приватних підприємств, аграрії, освітяни, лікарі – люди, які знають, як керувати великими колективами.

/Олег Кулініч, народний депутат України, голова Полтавської обласної організації партії «Відродження»
Сьогодні у нас відбувся 2 етап 6 позачергової конференції Полтавської обласної організації Партіі «Відродження», на якому ми висунули своїх кандидатів до Полтавської обласної ради. Всі 84 округи у нас закриті потенційно сильними кандидатами. Це професіонали, це ті люди, які будуть іти на вибори і перемагати/

В той же час деякі представники обласної команди акцентували увагу на тому, що влада намагається послабити позиції «Відродження». Це здійснюється за допомогою абсолютно нелогічної «нарізки» округів та адміністративного тиску на окремих представників партії.

/Анатолій Шкарбан, голова депутатської групи Партії «Відродження» в Полтавській облраді
Після того, як ми сказали, хто куди йде, була така пауза, і потім ЦВК показує картину (приказка). Все це зроблено дуже просто для того, щоб ми з вами, зайшовши туди, – люди щоб заплуталися і не розібралися, де і хто буде балотуватися і за кого голосувати/

Втім, Анатолій Шкарбан висловив впевненість, що таке адміністративне шахрайство не завадить партії отримати перемогу на виборах. Загалом під час позачергової конференції прийняли рішення про висування 85 представників «Відродження» до Полтавської обласної ради.

Стрічка новин